Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

121: Dekoracyjne ościeżnice
Gdy zamierzasz zdecydować się na zakup drzwi do swojego domu lub mieszkania, nie tylko musisz znaleźć takie z nich, które będą odpowiadały ci pod kątem parametrów technicznych oraz estetyki.

122: Remont mieszkania nie jest sprawą prostą
Hałas, kurz, pył, stare gazety i trudne do usunięcia kropki farby na podłodze… Krajobraz po bitwie? Nie, tak zwykle wyglądają wszystkie remonty przeprowadzane w naszych mieszkaniach.

123: Tworzymy zabudowę do łazienki krok po kroku
Stosowanie w łazienkach zabudów z płyt kartonowo-gipsowych jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, szczególnie właśnie w tym rodzaju pomieszczenia.

124: Drzwi zewnętrzne wizytówką naszego domu
Bardzo ważną cechą drzwi zewnętrznych jest ich atrakcyjny wygląd. Nie powinno to być jednak priorytetem, ponieważ jak wiadomo, drzwi zewnętrzne naszego domu czy mieszkania mają zapewnić nam przede wszystkim bezpieczeństwo.

125: Uporządkuj swoją szafę
Agnieszka Osiecka, w jednym ze swoich tekstów napisała o tym, że "porządek w szafie daje poczucie bezpieczeństwa". Mimo iż jej zdanie funkcjonuje tu w sensie, jak najbardziej metaforycznym zgadzamy się z nią w kwestii, że porządek w szafie musi być.

126: Przezorny zawsze ubezpieczony – czujniki w naszym domu
Zabezpieczamy się w różny sposób i przed różnymi niebezpieczeństwami. Dla jednych jest to czymś normalnym u innych przeradza się w fobie. Nie o ludzkich zachowaniach jednak dziś będzie, a o sposobach zabezpieczenia domu, inteligentnego domu. Co proponują nam producenci?

127: Jak oświetlić dom?
Aranżacja domu nie ogranicza się tylko do rozmieszczenia sprzętów i wyboru koloru ścian. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne dla wyglądu pomieszczenia i jego funkcjonalności ma oświetlenie.


Strona 13 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl