Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

111: Aranżacja dużej łazienki
Duża łazienka daje duże pole do popisu. Nie trzeba martwić się o to, że wanna lub pralka zajmują zbyt wiele miejsca. Istnieje też możliwość poszalenia z kolorami i materiałami oraz wzornictwem.

112: Salony i saloniki w stylu marynistycznym
Nie tylko w czasie urlopu możesz poczuć się jak podczas pobytu nad morzem. Aranżacja wnętrza na styl marynistyczny pozwoli cieszyć się widokiem morskich krajobrazów przez cały rok. Najbardziej efektownie w marynistycznej aranżacji wygląda salon oraz łazienka.

113: Poczuj się wSPAniale
Zmęczenie, stres, zbyt mała ilość snu, życia w ciągłym biegu – te wszystkie czynniki nie sprzyjają zachowaniu zdrowia, dobrej kondycji i pięknego wyglądu. Ciału należy się wypoczynek, i to solidny. Jak najlepiej zregenerować siły i poprawić sobie nastrój? W SPA!

114: Dobrej jakości narzędzia
Gdy zajmujemy się w domu majsterkowaniem potrzebujemy odpowiednich narzędzi, których będziemy do wykonywanych prac używali. Najlepszym rozwiązaniem jest decydowanie się na takie narzędzia za jakie nie przepłacimy, a z drugiej strony nie zepsują się one po paru użyciach.

115: Remont łazienki
Remont łazienki to wcale nie taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać. Często na plan urządzenia tego pomieszczenia poświęca się o wiele więcej czasu niż na resztę mieszkania. To wszystko spowodowane jest specyfiką tego pomieszczenia.

116: Gdzie kupować materiały budowlane
Koszt zakupu materiałów budowlanych ma decydujący wpływ na koszty związane z pracami remontowymi, czy wykończeniowymi w naszym domu.

117: Jak zmniejszyć i kontrolować wydatki podczas remontu
Prędzej, czy później w każdym domu i mieszkaniu musimy liczyć się z koniecznością wykonania remontu.

118: Podłoga w drewnie czy w płytkach?
Remont mieszkania czy prace wykończeniowe przy budowie domu – podłoga musi być. Ale jaka? Zawsze ten sam dylemat – podłoga drewniana czy wyłożona płytkami?

119: Przygotowania do malowania
Malowanie to najprostszy sposób na odświeżenie pokoju. Jest tanie i na tyle łatwe, że można je wykonać samodzielnie. Można tak dobrać kolory i wzory, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego charakteru.

120: Serce domu dobrze urządzone
Kuchnia to miejsce w domu, w którym spędza się bardzo dużo czasu. Kuchnia to serce domu. Aby działało bez zarzutów potrzeba mu odpowiedniego ustawienia.


Strona 12 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl