Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

101: Listwy montażowe w sklepie internetowym
Jednym z bardzo ważnych elementów w wielu pracach remontowych oraz budowlanych są bez wątpienia dobrze dobrane listwy montażowe. A to dlatego, że odpowiednio dopasowane listewki dobrej jakości, pozwalają na stabilizację każdej konstrukcji oraz przyspieszenie prac.

102: Jak przygotować pokój dla małego dziecka?
Dziecko w rodzinie? Wtedy warto pomyśleć o przygotowaniu dla niego odpowiedniego pokoju, jeśli ma się taką możliwość, lub też zaaranżowaniu na nowo pomieszczenia, w którym dziecko będzie miało spędzać swój czas – najczęściej jest to sypialnia.

103: Jak zaaranżować pokój dzienny?
To właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy zazwyczaj najwięcej czasu, dlatego też dbamy o to, aby wyglądał on świetnie. Chodzi naturalnie i pokój dzienny, w którym przyjmujemy gości, odpoczywamy, nieraz jemy posiłki z całą rodziną i wykonujemy mnóstwo innych rzeczy.

104: Prowadzenie firmy stolarskiej
XXI wiek upływa wielu z nas pod znakami kryzysu gospodarczego. Poprzez niego mamy dość spore problemy natury materialnej jeżeli chodzi o codzienne życie.

105: Rewolucje kuchenne
Kuchnia to miejsce, w którym produkuje się najlepsze pobudzacze zmysłów. To prawdziwe wesołe miasteczko dla naszych kubków smakowych. Warto więc zainwestować czas i pieniądze w dopieszczenie naszej kuchni. Jak to ugryźć?

106: Jak przeżyć remont łazienki?
Zgodnie z tradycją letni urlop jest równoznaczny z remontem. Zamiast wakacyjnych sportów ekstremalnych na Teneryfie utrudniamy sobie życie, odświeżając łazienkę.

107: Czym się kierować przy wyborze podłogi ?
Wprowadzasz się do nowego mieszkania? A może planujesz zrobić remont? Przemyśl jakie podłogi zastosujesz w każdym z pomieszczeń. Podłoga to ważny element aranżacji, który razem ze ścianami powinien tworzyć tło do wyrażenia siebie.

108: Podłoga drewniana czy panele?
Są na świecie różne dylematy. Bardzo wiele jest ich w trakcie remontu, a jednym z nich jest wybór pomiędzy podłogą drewnianą a panelami. Decyzja nie może być podjęta pochopnie. Przed zakupem warto przemyśleć plusy i minusy obydwu rozwiązań.

109: Korek techniczny i przyczyny jego popularności
Współczesne budownictwo nastawione jest na zaspakajanie coraz bardziej zróżnicowanych potrzeb zgłaszanych przez kolejnych klientów. Nie od dziś wiadomo bowiem, że tylko w ten sposób kolejne przedsiębiorstwa mogą zagwarantować sobie utrzymanie wysokiej pozycji na rynku.

110: Rozmieszczenie sprzętu i naczyń w kuchni
W kuchni przeważnie dużo się dzieje – gotowanie obiadu, zmywanie, pieczenie ciasta, przygotowywanie kawy, miksowanie zupki dla dziecka itd. jeśli kuchni jest urządzona w niefunkcjonalny sposób, to utrudnia to pracę. Tak samo jak rozmieszczenie urządzeń i naczyń w niewłaściwy sposób.


Strona 11 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl