Artykuły w kategorii: Remont i wykończenie wnętrz

1: Na co zwrócić uwagę przy zakupie kabiny prysznicowej?
Wybierając kabinę prysznicową, powinniśmy dostosować ją przede wszystkim do predyspozycji naszego pomieszczenia łazienkowego, jak również komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowego. Co należy mieć na uwadze, aby być zadowolonym z zakupu? Podpowiadamy.

2: W jesienne dni skupmy się na domowych pracach
Kończące się lato to dla wielu osób bardzo smutna wiadomość. Nieuchronność zbliżającej się zimy i pogarszająca się pogoda to potwierdzenie, że po raz kolejny musimy się zmierzyć z okresem jesienno-zimowym.

3: Wybieramy wannę
Posiadanie wanny i prysznica to prawdziwy luksus. W razie potrzeby możemy wziąć szybki prysznic, a gdy przyjdzie nam na to ochota możemy również pozwolić sobie na długą i odprężającą kąpiel. Możemy wybierać spośród kilku typów wanien i dostosować najlepszą dla naszych potrzeb.

4: Nie daj się zakręcić przy zakupie śrubokrętu
Jednym z niezbędnych, a zarazem najprostszych narzędzi jest śrubokręt. Praktycznie w każdym domu możemy znaleźć przynajmniej jeden, a zapaleni majsterkowicze mają nawet po kilkanaście różnych modeli.

5: Olej i lakier, czyli wykończenie podłogi drewnianej
Podłoga do wykończenia potrzebuje szeregu czynników, które powinniśmy uwzględnić. Najważniejszym z nich jest wybór odpowiedniego impregnatu. Na placu boju mamy dwóch silnych zawodników: lakier i olej.

6: Kuchenne przebudzenie
Jeśli chcemy stosunkowo niewielkim nakładem sił i finansów spowodować, że w naszym mieszkaniu pojawi się odczuwalny dla wszystkich domowników zastrzyk energii, dokonajmy ekspresowego liftingu kuchni. Jego skutki będą nie tylko miłe dla oka, ale i dla… żołądka.

7: Włączniki dotykowe czy klasyczne?
W czasach kiedy futurystyczny design dotyka każdej dziedziny życia, nie można się dziwić, że gniazda i włączniki nie występują już tylko w wersji klawiszowej, ale można kupić w wersjach z bardzo ekskluzywnych materiałów takich jak drewno czy skóra.

8: Gatunki tkanin oraz ich przeznaczenie
Każdy, kto wchodzi do sklepu z materiałami może nabawić się lekkiego oszołomienia – ilość barw i rodzajów sprawia, że trudno samodzielnie, szczególnie nie posiadając podstawowej wiedzy, wybrać odpowiednią tkaninę na bluzkę czy sukienkę.

9: O komforcie w biurze
Sztuka urządzania i upiększania wnętrz tak, aby były nie tylko urokliwe, ale również wygodne i funkcjonalne, od zawsze była niezwykle ważna w codziennym życiu.

10: Wnętrza zachwycające kolorem
Jakie barwy sprawdzają się w domu? Zdaniem dekoratorów i architektów wnętrz praktycznie wszystkie. Zatem klienci mogą wybierać i przebierać w zależności od swoich preferencji i gustów.


Strona 1 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl