Plakaty we wnętrzach

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 602 razy | Kategoria: Dom i Ogród | Ilość słów: 298 | Data: Fri, 7 Nov 2014 | 0 komentarzy

Dawniej plakaty kojarzyły się wyłącznie z wystrojem pokojów dla nastolatek. Wielkoformatowe zdjęcia wokalistów i ulubionych zespołów przechodzą jednak do lamusa, a do łask wracają plakaty filmowe oraz typograficzne.

Najważniejsze to zdać sobie sprawę z tego, że dekoracja ścian nie musi ograniczać się do klasycznego wieszania na nich obrazów czy zdjęć z wakacji. Także kwietniki, jakkolwiek efektowne by nie były, nie są szczytem ekstrawagancji. Świetną alternatywę dla nich stanowią właśnie plakaty dodające wnętrzu nowoczesności, awangardy i polotu. Stosunkowo niedrogie, właściwie oprawione, prezentują się doskonale na każdym rodzaju ścian. To szybka i efektowna zmiana wystroju, która sprawi, że wszystkie wnętrza nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

 

Sporą popularnością nadal cieszą się oczywiście plakaty filmowe, zwłaszcza te, sięgające do klasyki światowej kinematografii. Ale o wiele oryginalniejszym rozwiązaniem są plakaty typograficzne. Znajdziemy na nich słowa, które wywołują emocje, do tego podane w ciekawej, designerskiej formie. Ich zaletą jest wysoka jakość wykonania, albowiem te oferowane przez profesjonale biura projektowe drukowane są tą samą metodą, co wydruki artystyczne.


Wśród plakatów typograficznych najmodniejsze są te ze znanymi z literatury czy filmu cytatami, jak również hasła motywacyjne. Ciekawym rozwiązaniem są również plakaty spersonalizowane, a więc takie, których hasła można układać samodzielnie. Koszt opracowania plakatu spersonalizowanego jest oczywiście większy niż w przypadku zakupu gotowego produktu, ale gwarantuje nam unikalność i pozwala jeszcze lepiej dopasować przestrzeń do naszych indywidualnych potrzeb. Kolejnym plusem jest możliwość wyboru dowolnego formatu oraz rodzaju papieru, na jakim plakat ma zostać wydrukowany.

 

Plakaty doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach rekreacyjnych, takich jak sypialnie, salony i pokoje dla gości, jak również w biurze, a nawet kuchni. Swoją oryginalnością z pewnością będą przykuwać uwagę, a bogaty wybór oferty na rynku sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl