eTerma Trade - czyli alternatywa w systemie grzewczym

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: kamlkrk

Czytano: 1535 razy | Kategoria: Ogrzewanie i wentylacja | Ilość słów: 279 | Data: Wed, 26 Mar 2014 | 0 komentarzy

Firma eTerma Trade wprowadziła na rynek Polski nowoczesny piec elektryczno-indukcyjny. Dzięki tej technologii zmniejsz swoje rachunki nawet do 65% w porównaniu do gazu za centralne ogrzewanie i wodę użytkową.

Piec elektryczno-indukcyjny, czyli alternatywa dla dostępnych rozwiązań grzewczych. eTerma ma bardzo dużo zalet, oczywiście największą zaletą jest bardzo krótki czas poboru prądu, dzięki czemu nasze rachunki zaczną drastycznie spadać. 

Ogrzewanie indukcyjne zostało pierwotnie opracowane dla zastosowań militarnych, w tym centralnego ogrzewania atomowych łodzi podwodnych. Teraz jest dostępne nawet dla użytkownika domowego. Sprawność pieca indukcyjnego nie zmienia się z czasem, ponieważ nie przegrzewa się i nie gromadzi się osad.  Piec jest bardzo trwały, może być eksploatowany 30 lat bez napraw i serwisowania.  Dzięki małym rozmiarom piece indukcyjne można montować w małych pomieszczeniach (20-50 m.kw.). Większe powierzchnie można podzielić na strefy (np. piętra) rezygnując ze scentralizowanego systemu grzewczego. Dzięki prostocie instalacji nie trzeba ogrzewać pomieszczenia grzewczego. Piec można zainstalować w tak zwanej "szafce na buty" lub szafce w łazience

Dodatkowym atutem przy nowym budownictwie jest brak:

-podłączenia do sieci gazowniczej (ok. 10tyś zł)

- brak potrzeby budowy komina spalinowego 

-brak przeglądów komina i instalacji gazowych

 

Piec jak najbardziej może współpracować już  z istniejącym układem centralnego ogrzewania bez modernizacji a koszt pełnego montażu jest wliczony w cenę pieca. 

 

Nasze produkty podlegają ścisłej kontroli, zarówno przez producenta jak i przez odpowiednie organizacje. Piece przechodzą badania pod ciśnieniem ponad 10bar.Piec dostał wiele certyfikatów, nagród i świadectw na całym świecie, między innymi certyfikat niskiego poboru prądu A++ , a świadectwo energetyczne potwierdza że piec jest prawie trzykrotnie  tańszy w eksploatacji.

Produkcja na terenie Unii Europejskiej gwarantuje produkt wysokiej jakości.

www.etermatrade.za.plPodpis

Piece eTerma Trade, nowoczesna technologia wykorzystująca indukcje. www.etermatrade.za.pl Jackiewicz Kamil


Rating: 3.0

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl