Artykuły w kategorii: Ogrzewanie i wentylacja

41: Wszystko o ogrzewaniu podłogowym
Może to niektórych dziwić ale ogrzewanie podłogowe staje się co raz bardziej modne. Co kieruje wszystkich, którzy je wybierają, czyżby rzeczywiście miało być tak dobre?

42: Kominek w małym mieszkaniu? Czemu nie!
Kominki pasują nie tylko do przestronnych wnętrz urządzonych w stylu retro. Dziś możemy cieszyć się unikalnym klimatem, gwarantowanym przez kominek również w znacznie mniejszych pomieszczeniach.

43: Ogrzewanie podłogowe
Wyobraź sobie taką oto sytuację – jest zima, za oknem śnieg i mroź, tymczasem Ty chodzisz po domu czy mieszkaniu na boso, a Twoje stopy wcale nie marzną... Niemożliwe? Dzięki podgrzewanej podłodze ta wizja jest jak najbardziej realna.

44: Oszczędzamy energię w domu
W dobie kryzysu oszczędności powinniśmy szukać wszędzie, a przede wszystkim w swoim własnym domu. Regularnie wzrastające rachunki za energię elektryczną czy wodę nie skłaniają raczej do zbytniego optymizmu...

45: Wentylacja mechaniczna – czyli bezpieczeństwo alergika w domu
Alergicy nie mają niestety łatwego życia. Ciągle muszą uważać na to, co jedzą, w jakim otoczeniu przebywają i jak dbają o swój dom. Na ich komfort wpływ mają kurz, wilgoć, roztocza, radon i inne alergeny. Pomóc w ich eliminacji może odpowiednia wentylacja. Podpowiadamy, jak o nią dbać.

46: Kominek w domu – przyjemność, ale i obowiązki
Lato się kończy, nadchodzi chłodny jesienno-zimowy okres. Dla kogoś, kto ma kominek perspektywa długich, zimowych wieczorów nie jest tak straszna, ponieważ na samą myśl o wieczorach przy kominku robi się ciepło.

47: Wybór grzejników łazienkowych
Stawiając dom czy remontując mieszkanie bardzo dużą uwagę przykładamy do jego wyglądu, dbając o stylistykę najmniejszych detali. To samo tyczy się instalacji grzewczych.

48: Ekologiczny trend w branży grzewczej
Jednym z materiałów opałowych, na które moda dotarła do nas z zachodu Europy oraz Skandynawii, jest pellet. Drzewny granulat ze sprasowanych trocin spala się w specjalnie zaprojektowanych kotłach i palnikach.

49: Co warto wiedzieć o ogrzewaniu podłogowym?
Instalacja ogrzewania podłogowego powinna zostać dobrze przemyślana. Trzeba uwzględnić wysokość pomieszczeń czy rodzaj podłogi. Najlepiej zastanowić się nad nim, gdy projekt domu dopiero powstaje. W gotowych domach zainstalowanie danego ogrzewania nie zawsze jest bowiem możliwe.

50: Wybór okapu to nie takie „hop siup”
Idealnie urządzona kuchnia to taka, która nie tylko zachwyca swoim wyglądaniem, ale przede wszystkim, jest niezwykle funkcjonalna.


Strona 5 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl