Artykuły w kategorii: Ogrzewanie i wentylacja

1: Ogrzewanie elektryczne - za czy przeciw?
Prąd staje się coraz ważniejszym źródłem energii niezbędnej do życia w domu. W przeciwieństwie do gazu może zastąpić wszelkie źródła energii w naszym mieszkaniu. Obecnie trwa wyścig – technolodzy wynajdują coraz bardziej nowatorskie metody jego pozyskiwania.

2: Zalety ogrzewania podłogowego
Ogrzewanie podłogowe jest jednym z coraz częściej wybieranych systemów ogrzewania domu. Instalacja takiego systemu niesie z sobą wiele zalet i jeśli wciąż zastanawiamy się czy warto w to zainwestować, powinniśmy się z nimi zapoznać.

3: Klimatyzacja w domu - z jakimi kosztami należy się liczyć?
O tym, że klimatyzacja w domu jest interesującym rozwiązaniem, mówi się już od dłuższego czasu. Pomysł ten zyskuje uznanie również w oczach Polaków, którzy doceniają zapewniany przez nią komfort.

4: eTerma Trade - czyli alternatywa w systemie grzewczym
Firma eTerma Trade wprowadziła na rynek Polski nowoczesny piec elektryczno-indukcyjny. Dzięki tej technologii zmniejsz swoje rachunki nawet do 65% w porównaniu do gazu za centralne ogrzewanie i wodę użytkową.

5: W poszukiwaniu wentylatorów dachowych
Wentylatory dachowe stanowią często niezauważalny przez przeciętnego człowieka akcesorium, które w rzeczywistości znamiennie wpływa na pracę oraz efektywność praktycznie każdego zakładu przemysłowego.

6: Grzejniki panelowe
Odpowiednie ogrzanie domu, to nie jedynie zakup odpowiedniego pieca centralnego ogrzewania. To dopiero jeden krok. Aby wszystko działało sprawnie należy oczywiście posiadać wysokiej klasy grzejniki, bo bez nich nie ma szans na to, by nasz dom był poprawnie ogrzany.

7: Jak skutecznie ogrzać dom?
W naszym klimacie ciepły i przytulny dom okazuje się bardzo istotny. Zimy bywają bowiem niezwykle ostre i czasami trwają od października do kwietnia. Lata natomiast nie zawsze okazują się ciepłe i słoneczne.

8: Grzejniki stalowe
Okres jesienno-zimowy jest czasem wzmożonej aktywności urządzeń cieplnych oraz grzewczych. Wtedy to zazwyczaj firmy oferujące powyższego rodzaju urządzenia wystosowuje całe multum promocji oraz specjalnych okazji zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

9: Czym są promienniki gazowe?
O ile nasze mieszkanie może być ogrzane za pomocą dobrze nam znanych grzejników, o tyle zdecydowanie większe pomieszczenia wymagają też bardziej zaawansowanego w tym aspekcie rozwiązania. O czym mowa?

10: Nowoczesne techniki ogrzewania
System ogrzewania w domu może przybierać naprawdę wiele kształtów. Pomysłów jest bez liku. Zacznijmy od spraw podstawowych. Im szczelniejsza konstrukcja budynku, tym większa oszczędność wydatków.


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl