Ogrodowy zestaw dla Twojego dziecka - 5 niezbędnych rzeczy

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: pafnucy

Czytano: 364 razy | Kategoria: Dom i Ogród | Ilość słów: 491 | Data: Wed, 6 Aug 2014 | 0 komentarzy

Pamiętacie swoje dzieciństwo? Czasy się zmieniają i obecnie, żeby uszczęśliwić dziecko, trzeba się trochę natrudzić. Jakie zabawki ogrodowe są najlepsze?

Co to były za czasy! Mieliśmy wiaderka i łopatki, foremki, które testowaliśmy w ogrodzie. Dzisiaj dzieciństwo wygląda zupełnie inaczej, ale jedna rzecz pozostaje ta sama - zabawki.

Dzisiaj, w dobie konsumpcji i dostępu do wielu różnych udogodnień, na ogrodach można spotkać przeróżne zabawki ogrodowe: baseny ogrodowe, trampoliny, zjeżdżalnie, huśtawki, hamaki, minikosiarki, drabinki do wspinania, meble ogrodowe czy zestawy małego ogrodnika.

Nie wiesz, co wybrać? Oto must have twojego ogrodowego zestawu:

  • Zacznijmy od letniej ochłody, czyli basenu ogrodowego. Czy istnieje większa frajda dla dziecka niż chlupanie się w wodzie? Znalazłoby się pewnie kilka jeszcze lepszych zabaw, ale spędzanie czasu w ogrodowym basenie, to ścisła czołówka najwspanialszej rozrywki dla dzieci. Zresztą, dorośli też nie omieszkają, choć na chwilę zanurzyć się w takim basenie. Basen ogrodowy to z jednej strony, wspaniale spędzony czas naszych pociech, z drugiej zaś, większy komfort dla każdego rodzica. Na zwykłym basenie, gdzie jest mnóstwo ludzi, a ratownik nie nadąża z obserwowaniem łatwo o tragedię, zabawa w basenie ogrodowym odbywa się natomiast pod czujnym okiem rodziców.
  • Wśród ogrodowych zabawek dla dzieci, ale tych większych gabarytowo, miejsce w czołówce zajmuje też trampolina. Obok basenu to obowiązkowy punkt letniego szaleństwa. Dzieci z natury są rozbiegane, rozpiera je energia, więc trampolina sprawdzi się doskonale. Do wyboru są mniejsze i większe modele. Poza tym, że różnią się ceną, to, jaki model wybierzemy zależny jest od tego, ile mamy dzieci lub jak duże imprezy ogrodowe planujemy w przyszłości. Jeśli bowiem zapraszamy znajomych czy osoby z rodziny, a wielu z nich przyjdzie ze swoimi pociechami, to możemy być pewni, iż nie obejdzie się bez krzyku, złości i płaczu. Lepiej, więc, w takiej sytuacji, zaopatrzyć się w większy model.
  • Znamy je wszyscy, choć wiekiem odstają od młodszych, nowoczesnych zabawek, to zawsze bawią. Huśtawki kochają małe, jak i większe dzieci, a i dorosłym przecież zdarza się z nich skorzystać. To kolejna zabawka, która powinna znaleźć się obowiązkowo w ogrodzie. Po wygłupach w basenie i szaleństwach na trampolinie, to wspaniały sposób na aktywny odpoczynek.
  • Na koniec coś spokojnego: meble ogrodowe. Dość już szaleństw, biegania, skakania i huśtania, wybawione dzieci z chęcią zajmą się urządzaniem swojego ogrodowego świata. Meble ogrodowe to najczęściej stoliki i krzesła lub zestawy piknikowe.
  • Do tej grupy można jeszcze zaliczyć zestawy małego ogrodnika, czyli wszystko to, co jest potrzebne do dbania o ogród. W przykładowym zestawie znajdziemy plastikowe grabki, łopatki, kubeczki i konewkę.

Przymierzając się do wypoczynku na świeżym powietrzu pamiętaj o swoim dziecku. Zaprezentowane zabawki będą dla niego świetną rozrywką. A przecież w dzieciństwie o to właśnie chodzi!

 

 

 Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl