Artykuły w kategorii: Ogród

81: Celozja
W ostatnich latach dzięki wprowadzeniu do uprawy odmian wysokich o ciekawych kolorach i kształtach kwiatostanów, celozja stała się rośliną bardzo modną. Ponadto ma ona szerokie zastosowanie.

82: Lokalizacja ogródka ziołowego
Wielu z nas chciałoby mieć pod ręką świeże zioła, utworzyć własny ogródek zielarski. Niestety większość nie wie jak tego dokonać aby roślinki odpłaciły nam pięknym wyglądem i smakiem, ponieważ mają różne wymagania.

83: Blog ogrodniczy - duży potencjał!
Z roku na rok w Internecie pojawia się coraz więcej blogów. Zapanowała wręcz swoista moda na reklamowanie w Internecie siebie oraz swoich pasji.

84: Zaprojektować swój ogród
Projektowanie ogrodów jest nie lada sztuką i wyzwaniem, które wymaga dobrego smaku, gustu i wyczuci. Jeżeli chodzi o upiększenie terenu zielonego, który znajduje się za naszym domem warto zgłosić się do profesjonalisty, który nie tylko uczyni nasz ogród najpiękniejszym w okolicy ale także zrobi wszystko bardzo szybko i sprawnie.

85: Wakacje w ogrodzie?
W dzisiejszych czasach gdzie coraz więcej biur podróży upada, może warto pomyśleć o spędzeniu przyjemnych, spokojnych wakacji we własnym ogrodzie? Tylko jak zrobić w nim komfortowe miejsce do wypoczynku?

86: Jak przygotować ogród dla dzieci?
Ogród to najlepsze miejsce zabaw dla dzieci w czasie wakacyjnych dni. Jak go przygotować aby to miejsce było atrakcyjne i bezpieczne dla naszych dzieci?

87: Ogród wiejski - najbardziej uniweralny
Kiedy dom jest już wybudowany i urządzony, nagle orientujemy się, że nie wszystko jest w porządku. Nie, nie. Nie chodzi o dom, ale o ogród, który zdecydowanie odstaje na tle pięknego domu. Z reguły ogród wygląda jak pobojowisko, więc trzeba go zaprojektować od początku.

88: Pielęgnacja w ogrodzie
Przywilej posiadania własnego ogrodu mają nieliczni – szczególnie w miastach. Ci, którzy jednak uprawiają własny ogród wiedzą jak ciężko jest go utrzymać w dobrym stanie i zdrowiu – przynajmniej na początku.

89: Przydomowy ogródek
Realizując tak fascynującą pasji, jaką jest ogrodnictwo, najlepiej jest posiadać własny, przydomowy ogródek bowiem wówczas nasze możliwości dotyczące pielęgnacji kwiatów i roślin są dużo szersze.

90: Dzieci w ogrodzie
Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Wiosną i latem, kiedy pogoda sprzyja hasaniu poza domem, warto zapewnić dzieciom warunki do zabawy w ogrodzie. Idealny ogród to taki, który jest bezpieczny i atrakcyjny jednocześnie.


Strona 9 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl