Artykuły w kategorii: Ogród

61: Oświetlenie zewnętrzne - rodzaje
Rodzajów oświetlenia zewnętrznego jest kilka. To jakie wybierzemy zależy od nas, wielkości naszego ogrodu oraz upodobania.Jakie rodzaj lamp zewnętrznych zastosować w danych miejscach?

62: Do czego służą wertykulatory?
Zadbany, ładny trawnik wymaga wiele zabiegów pielęgnacyjnych, które trzeba zacząć już na przełomie zimy i wiosny. Wertykulacja bo o tym mowa to inaczej pionowe koszenie trawnika, polegające na nacinaniu darni powodujące natlenienie trawy oraz lepsze jej rozkrzewianie się.

63: Jak działa nawadnianie kropelkowe?
Uprawa roślin bez względu na skalę wymaga odpowiedniego nawadniania, odczuwalny coraz bardziej deficyt hydrologiczny i wzrost kosztów użycia wody, sprzyja zastosowaniu oszczędnych systemów nawadniających.

64: Płyty chodnikowe w ogrodzie
Z czasem płyty chodnikowe przestają kojarzyć się jako toporne, mało estetyczne rozwiązanie znajdujące zastosowanie raczej w architekturze miejskiej niż na prywatnych posesjach.

65: Czy huśtawki są bezpieczne?
Z pewnością bezpieczeństwo użytkowników huśtawek jest najważniejsze i dlatego trzeba się wcześniej dokładnie dowiedzieć, czy dany model posiada certyfikaty bezpieczeństwa. To bardzo ważne, zwłaszcza jeśli mają z niego korzystać dzieci.

66: Ile kosztują domki ogrodowe?
Oczywiście na rynku pojawiło się sporo tego rodzaju budowli. Można kupować domki do ogrodu w każdym sklepie z akcesoriami ogrodowymi czy na stronach internetowych poświęconych takiej tematyce. Można śmiało zamawiać wykonanie domku ogrodowego u stolarza lub samodzielnie go wykonać jeśli ma się czas, narzędzia i miejsce koło domu.

67: Upiększ swój ogród, odwiedzając Sklep internetowy Leroy Merlin
Każdy marzy o ogrodzie. Niektórzy nawet mają takie szczęście, że posiadają swój dom otoczony pięknym ogrodem. Z tym, że ogród nie będzie sam w sobie po prostu piękny, należy o niego odpowiednio dbać.

68: Bramy przemysłowe
Pomimo szerokiej oferty bram dla klientów indywidualnych, nie posiadają one takiego zróżnicowania jak asortyment przeznaczony dla przemysłu, ze względu na różnorakie zastosowanie oraz warunki w których bramy są wykorzystywane.

69: Automatyka do bram
Sama brama obojętnie wjazdowa czy garażowa to jeszcze nie wszystko, dobrze by było dołożyć do niej napęd ułatwiający otwieranie.Oczywiście nie jest to element niezbędny, jednakże znacznie poprawiający wygodę, szczególnie doceniany w zimne, wietrzne i mokre dni.

70: Leżakowy relaks
Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że próbowałeś zrelaksować się w swoim ogrodzie jednak skutecznie uniemożliwiał Ci to brak odpowiednich mebli ogrodowych.


Strona 7 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl