Artykuły w kategorii: Ogród

51: Koszenie trawnika nie musi być męczące
Wiosna i lato to czas koszenia traw. Każdy chciałby mieć czysty i zadbany trawnik przed swoim domem. Oczywiście jeśli mamy mały ogród to wystarczy nam do tego zwykła kosiarka lub podkaszarka.

52: Jak zbudować grill w ogrodzie?
Posiadanie ogrodu w domu jest dużym zobowiązaniem dla domowników. Okazuje się, że nie każdy ma czas i umiejętności, by utrzymać ogród w odpowiednim stanie. Najczęściej korzysta się z ogrodu od maja do pierwszych przymrozków. Wtedy to właśnie urządza się imprezy i grille.

53: Idealne na wiosnę artykuły ogrodnicze
Jeżeli mamy własny dom i ogródek, to z pewnością chcemy, żeby prezentował się on jak najpiękniej, a co się z tym wiąże, wraz z nastaniem wiosny szukamy produktów, które sprawią, że będziemy mogli o niego odpowiednio zadbać.

54: Ile kosztuje basen ogrodowy?
Basen na wyłączność w ogrodzie przy domu to marzenie każdego. Letnie wieczory, czy gorące popołudnia z możliwością zanurzenia się w ciepłej tafli wody to sama przyjemność. Szczególnie jeśli basen jest dość pokaźnych rozmiarów, a my poprostu lubimy pływać.

55: Pierwsze prace w ogrodzie
Mamy połowę kwietnia zatem zbliża się odpowiedni czas do rozpoczęcia prac w ogrodzie, ty, bardziej, że i pogoda sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu.

56: Jaką bramę wybrać?
Rodzaj bramy do naszego garażu to nie lada gratka. Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się dość oczywista, jednak po dokładnym wczytaniu się we wszystkie wymagania i możliwości bramy, sprawa staje się nieco trudniejsza.

57: Solidne i piękne oczko wodne!
Oczka wodne w naszych ogrodach mają różne rozmiary. Wszystko zależy od tego jaki teren mamy do dyspozycji i jakie oczekiwania chcemy spełnić. Warto pamiętać jednak o tym, że i w średniej wielkości ogrodzie staw może wyglądać dobrze i bardzo efektownie.

58: Jaki klej do kamienia?
Rodzaj użytego kleju do układanej powłoki kamiennej, wpływa na jej trwałość, estetykę oraz odporność i żywotność. Wybór kleju zależy, nie tylko od wielkości i rodzaju kamienia, ale również podłoża, na którym będzie układany oraz warunków zewnętrznych.

59: Efekt bujnego ogrodu w kilka dni!
Kiedy na dworze zaczyna się robić ciepło, a promienie słoneczne wpadają przez okna do naszego domu nie możemy się już doczekać, aż i nasz ogród nabierze nowego wyrazu i przede wszystkim nie zacznie cieszyć kolorami.

60: Innowacyjne pomysły na skalniak
Skalniak to idealny sposób na ogród pełen koloru i pięknych żywych roślin. Jeśli jednak ma on rzeczywiście wyglądać ładnie należy wiedzieć jakie rośliny w nim zasadzić, w jakich ilościach oraz jakie odległości zachować.


Strona 6 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl