Artykuły w kategorii: Ogród

41: O kupnie kosiarki
Większość osób, które posiadają dom decyduje się na założenie wokół niego ogrodu. Jego nieodłącznym elementem jest zazwyczaj trawnik, który wymaga wykonywania określonych czynności aby pozostawał w nienagannym stanie.

42: Ogród z basenem, czy bez?
Prywatny basem w ogrodzie to marzenie chyba niejednego posiadacza działki. Często jednak na drodze do jego spełnienia stoją przeszkody nie do pokonania w postaci zbyt małego budżetu lub obawy o duże rachunki za wodę.

43: Co brać pod uwagę
Posiadanie ogrodu nakłada na jego właściciela wiele obowiązków. Jeżeli w ogrodzie znajduje się trawnik trzeba zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Wśród zabiegów, które przy trawniku trzeba wykonać znajduje się między innymi koszenie.

44: Ogród na wiosnę
Kiedy wiosną ogród budzi się do życia, możemy przystąpić do pierwszych prac w ogrodzie. Oczywiście nikt ze zdrowym rozsądkiem nie będzie zaczynał od siania i sadzenia.

45: Metody ochrony roślin przed szkodnikami
W walce ze szkodnikami niszczącymi nasze przydomowe uprawy mamy do wyboru kilka możliwości, różniących między sobą stopniem ingerencji w środowisko naturalne. Zastosowanie znalazły siatki, substancje wabiące chemiczne i naturalne oraz opryski niszczące szkodniki.

46: Wybór rodzaju basenu ogrodowego
Istnieje wiele rodzajów basenów ogrodowych. Każdy ma swoje preferencje. Wszystko zależy jednak przede wszystkim od miejsca, jakie mamy do zagospodarowania na basen.

47: Jakie meble do ogrodu lub na taras?
Meble ogrodowe stanowią niezbędne wyposażenie każdego ogrodu, altany i tarasu. Większość zestawów to stół z krzesłami oraz fotele i leżaki, umożliwiają spożywanie posiłków oraz relaks na świeżym powietrzu. W sprzedaży oferowane są wieloelementowe zestawy lub pojedyncze meble.

48: Zamień swój ogród w przytulne miejsce
Dom bez ogrodu jest czymś zupełnie nie do pomyślenia. Aby jednak było to miejsce, w którym możemy znaleźć chwilę wytchnienia i spędzić naprawdę miłe chwile trzeba w to włożyć naprawdę wiele serca.

49: Jaka kosiarka do naszego ogrodu?
Gdy budujemy lub mieszkamy już w domu poza miastem, to zazwyczaj mamy jeszcze do zagospodarowania teren działki wokół domu. Możemy tam przeznaczyć miejsce na ogród no i oczywiście część rekreacyjną, na której powinna rosnąć piękna trawa. Aby wyglądała ona ładnie to trzeba o nią odpowiednio dbać.

50: Wybieramy meble do ogrodu
Miłe chwile spędzone na relaksie lub spotkaniach towarzyskich w ogrodzie uprzyjemnią meble ogrodowe. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert wybierzemy z pewnością coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru mamy całą gamę materiałów, z których wykonano meble oraz bogate wzornictwo.


Strona 5 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl