Artykuły w kategorii: Ogród

31: Jak wybrać odkurzacz ogrodowy?
Ogród jest niewątpliwie miejscem niezwykle przyjemnym, w którym możemy oddać się w wolnym czasie wielu ulubionym i relaksującym nas zajęciom. Jest to jednak także miejsce, o które musimy się odpowiednio troszczyć.

32: Oświetlenie solarne w Twoim ogrodzie
Ogród jest miejscem, w którym chyba każdy z nas uwielbia się dobrze zrelaksować, wśród natury, świeżego powietrza, tuląc się ulubionego zwierzaka, leżąc na przyjemnej trawce.

33: Jaką kosiarkę kupić
Kiedy wokół naszego domu znajduje się ogród z trawnikiem z pewnością potrzebna będzie nam również kosiarka. To bowiem dzięki niej będziemy mogli utrzymać nasz trawnik w należytym stanie.

34: Pielęgnacja oczka wodnego
Zagadnienie oczka wodnego to bardzo szeroki zakres informacji i działań. O tym jak zaprojektować oczko wodne możemy dowiedzieć się z poradników czy od architekta krajobrazu. Schody zaczynają się robić wtedy taki obiekt zostanie wykonany.

35: Projekt oczka wodnego
Jak zaprojektować oczko wodne tak aby miało swój wygląd i spełniało wszystkie wymagania? O takich sprawach na pewno będą wiedzieli fachowcy czyli architekci obiektów zielonych.

36: Fontanna – element wyposażenia ogrodu
Ogród to oczko w głowie każdego kto posiada swój własny domek jednorodzinny. Głównymi ozdobami ogrodu są kwiaty nie zapominajmy jednak o innych ozdobach nadających dodatkowych walorów.

37: Różne ozdoby ogrodowe
Każdy człowiek marzy o własnym domu z zielonym ogródkiem. Jednak dużo osób nie zdaje sobie sprawy ile pracy należy włożyć w ogródek aby ten dobrze i estetycznie wyglądał.

38: Różne rodzaje żywopłotów
Żywopłoty można podzielić na formowane czyli cięte jak również nienormowane czyli żywopłoty rosnące swobodnie. Zacznijmy od formowanych. No takich żywopłotów dobierane są gatunki i odmiany roślin, które łatwo poddają się cięciu, jak również są bardzo gęste.

39: Różne funkcje żywopłotu
Każdy dom jak również ogródek zabezpiecza się odpowiednim ogrodzeniem. Rodzajów ogrodzeń jest naprawdę wiele. Głownie są to przede wszystkim płoty drewniane jak również metalowe.

40: Sposoby dbania o ogródek
Każdy ogródek wymaga dużo poświęcenia jak również pracy. Ze względu na to, że są w nim bardzo czułe rośliny jak również trawa niezbędna jest odpowiednia ich pielęgnacja.


Strona 4 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl