Artykuły w kategorii: Ogród

21: Na narzędziach lepiej nie oszczędzać
Posiadanie ogrodu jest zazwyczaj jednym z największych marzeń osób, które wychowały się z dala od zieleni w jej czystym wydaniu, czyli po prostu w miastach: w blokach, w kamienicach, w szczelnie upakowanych domach co najwyżej z niewielkim trawnikiem do nich przylegającym.

22: Dbaj o swoje uprawy
Wiele osób w całej Polsce decyduje się na to, by prowadzić na terenie swoich działek różnego rodzaju uprawy. Część takich osób decyduje się na uprawy, dlatego że posiadają dużo ziemi i w ten sposób chcą zarabiać na życie.

23: Hodujemy rośliny cebulowe
Rośliny cebulowe takie jak hiacynty, tulipany, żonkile, szafirki, ciemierniki, krokusy są wielką ozdobą naszych ogrodów. Zakwitają jako pierwsze i przynoszą nam wiele radości.

24: Zakup kosy
Zakup kosy czy kosiarki do koszenia trawnika to poważna inwestycja, która ma nam służyć przez dłuższy czas. Wybór tych urządzeń na rynku jest spory, więc każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

25: By mieć ładny ogród
Posiadanie ładnego ogrodu to marzenie bardzo wielu z nas. Na początku trzeba oczywiście kupić sobie ładną działkę, ogrodzić ją i tak dalej. To są sprawy oczywiste. Rzadziej jednak wykorzystujemy narzędzia elektroniczne, dzięki którym będziemy mogli wykonać odpowiedni plan całego ogrodu.

26: Zakup węża ogrodowego
Nie da się ukryć, że wąż ogrodowy jest jednym z najpowszechniejszych urządzeniem, służącym do nawadniania naszych przydomowych posesji czy też ogrodowych przestrzeni. Mimo, że ten wynalazek ma już swoje lata, wciąż jest bardzo popularny. Na szczęście też wciąż ulepszany, dlatego tez jego wybór nie jest do końca taki prosty.

27: Wybór grabi ogrodowych
Grabie kojarzą nam się głównie ze zgarnianiem z powierzchni ziemi nadmiaru liści, jakie na nią spadł, ale są to przecież narzędzia, które sprawdzają się świetnie także przy okazji innych ogrodowych czy nawet poza ogrodowych zadań.

28: Czym jest inteligenta kosiarka do trawy?
Charles Bukowski, słynny amerykański nowelista opisywał w jednej ze swoich książek sytuację, w której ojciec karcił go niemiłosiernie za każde nierówno ścięte źdźbło trawy. Gdyby żył w dzisiejszych czasach, być może nie miałby takiego problemu.

29: Różne rodzaje zraszaczy
Zraszacz jest to urządzenie do rozpylania cieczy przede wszystkim wody. Można je spotkać głównie w ogródkach. Jest to jeden ze sposobów ich nawadniania.

30: Rozdrabniacze elektryczne w ogrodzie – co to takiego?
W naszych ogrodach musimy wykonywać wiele czynności, które są oczywiście uzależnione od tego, co w nich tak naprawdę posiadamy. Jeśli kochamy drzewa, z pewnością nie zabraknie w nim sadu z prawdziwego zdarzenia.


Strona 3 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl