Artykuły w kategorii: Ogród

11: Jak wybrać odpowiednią taczkę ogrodową?
Taczka ogrodowa przyda nam się już na samym początku naszej przygody z ogrodem. Ułatwi przenoszenie materiałów typu bruk, worki z ziemią czy z nawozami. Co sezon przyda się podczas wiosennych i jesiennych porządków.

12: Czym kierować się przy wyborze piaskownicy?
o miejsce w którym maluchy często pierwszy raz spotykają rówieśników, poznają właściwości piasku oraz mogą spróbować sił we wspólnej zabawie.

13: Jak zaprojektować ogród?
Planując założenie ogrodu warto wcześniej zastanowić się jakie są nasze marzenia i oczekiwania. Ile czasu możemy poświęcić na pielęgnację roślin, porządki i małe renowacje?

14: Niezbędne tworzywa sztuczne w ogrodzie
Plastik w ogrodzie ma wiele zastosowań z racji swoich właściwości. Jego zalety doceniają zarówno dorośli, jak i dzieci i trudno dziś wyobrazić sobie ogród pozbawiony dodatków z tworzyw sztucznych. Co sprawiło, że plastik jest tak popularny?

15: Huśtawki ogrodowe – prawdziwy relaks w ogrodzie
Wiosna to pora roku, która sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy na dworze pracując w ogrodach, które należy doprowadzić do porządku po zimie. Doskonałym sposobem na realizację swoich potrzeb w zakresie reorganizacji przestrzeni wokół siebie jest zakup nowego sprzętu do ogrodu.

16: Odśnieżaj z przyjemnością
Odśnieżanie nie musi być męczącą i nieprzyjemną czynnością. Wystarczy, że łopatę zamienisz na odśnieżarkę. Zanim zapoznasz się z ofertą dostępną na rynku, weź pod uwagę kilka czynników.

17: Rynny i utrzymywanie ich stanu technicznego
Zadaszenie naszego domu nie ma obowiązku posiadać orynnowania, lecz rynny stanowią osłonę dla fasad domu, posesji i bezpieczeństwa domowników.

18: Żywopłot, najlepszy pomysł na ogrodzenie
Przyroda stwarza masę możliwości upiększania przestrzeni wokół nas. Natura jest najlepszym architektem krajobrazów i wizualnej zmiany pomieszczeń. Warto z tego korzystać i kształtować świat wokół nas wykorzystując naturalne możliwości, jakie daje natura.

19: Po co samodzielnie zajmować się ogrodem?
Szukając dobrych, solidnych rozwiązań do ogrodu niekiedy człowiek może zastanawiać się, czy nie warto zająć się ogrodnictwem, przynajmniej tylko w swoim przypadku, całkowicie poważnie.

20: Jak dbać o ogród - podstawy
Posiadając własny ogród należy wystrzegać się zapuszczenia go i ogólnego zniszczenia potencjału, jaki daje. A potencjał dekoracyjny ogrodu jest zawsze ogromny - niezależnie od jego rozmiarów.


Strona 2 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl