Artykuły w kategorii: Ogród

91: Alergik bezpieczny we własnym mieszkaniu
Jeżeli ktoś w naszej rodzinie cierpi na alergię, albo sami jesteśmy alergikami, to powinniśmy zwrócić szczególną uwagę jak urządzamy mieszkanie i czym je dekorujemy. Wiele rzeczy zawiera w sobie substancje chemiczne, które czynią życie alergika bardzo męczącym. Sprawdź, na co zwracać uwagę.

92: Plac zabaw na wyciągnięcie ręki
Wiosna i lato to doskonałe momenty, aby zmienić swój ogród na bajeczny placyk zabaw dla dzieci. Tym bardziej jeśli daleko do parku, gdzie twoja pociecha lubi się huśtać lub bawić w piaskownicy.

93: Ogródek ziołowo-warzywny za twoim oknem
Kolejny raz patrzysz przez okno w kuchni na swój ogród i żałujesz, że nie możesz wyjść i zerwać pomidorów z krzaczka? Wiosna to doskonały czas, by zasiać warzywa i zioła. Sprawdź, które sprawdzą się najlepiej w twoim ogrodzie.

94: Ziołowy ogród na parapecie
Świeże zioła w kuchni, to dla wielu aktywnych pań i panów domu dodatek do potraw niezbędny. Bazylia, koperek, mięta, oregano – właśnie tak! A co powiecie na kuchenny parapet wypełniony tymi wszystkimi aromatycznymi ziołami? Jego stworzenie wcale nie jest takie trudne. Przekonajcie się sami!


Strona 10 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl