Artykuły w kategorii: Nieruchomości

81: Mieszkania dla młodych
Doroczna konferencja naukowa pod tytułem Szansa Młodych na Własne Mieszkanie organizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na swoich licznych panelach nieustannie prowadzi analizy preferencji młodych ludzi w stosunku do warunków mieszkaniowych, których by sobie życzyli i których oczekują niedalekiej przyszłości.

82: Kupno mieszkania poprzez agenta nieruchomości
Odpowiednie osoby są specjalistami w dziedzinie nieruchomości. Posiadamy możliwość na przykład powiedzieć o agencie nieruchomości. Jeśli będziemy korzystać z jego pomocy, to bardzo dobrze na tym wyjdziemy.

83: Jak wybierać nieruchomość?
Jak wiadomo zazwyczaj jeśli chodzi o nieruchomości, interesujemy się nimi w chwili, kiedy chcemy zakupić dom lub mieszkanie.

84: Jak wynająć i się nie naciąć?
Wynajęcie mieszkania to często jedyna alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na kupno własnego M. na co zwracać uwagę, aby nie naciąć się na bubel lub nieuczciwego wynajmującego?

85: Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?
Każdy marzy o własnych czterech kątach. Jednak jeśli przychodzi pora kupna, trudno się zdecydować na konkretne mieszkanie. Podstawową kwestią jest to czy lepsze jest mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego.

86: Jak wybrać działkę pod budowę domu
Czasem tańsze okazuje się zakupienie gruntu i wybudowanie na nim domu niż kupno gotowego mieszkania w dużym mieście. Jednak trzeba wybrać odpowiednie miejsce. Na co zwracać uwagę przy wyborze działki pod budowę domu?

87: Mieszkanie pod wynajem dobrze urządzone
Zarówno mieszkanie czy dom do sprzedaży lub wynajęcia powinny być dobrze urządzone, by zachęcały potencjalnych nabywców. Czasem warto trochę zainwestować, by sprzedać lub wynająć z zyskiem.

88: Przygotuj mieszkanie do szybkiej sprzedaży
Decyzja o sprzedaży mieszkania czy domu to poważny krok w życiu. Należy do tego podejść starannie. O sukcesie decyduje dobre ogłoszenie, które przyciągnie potencjalnych nabywców oraz wygląd lokum.

89: Zaliczka a zadatek
Kupnie i sprzedaży mieszkania towarzyszy wiele formalności. W chaosie życia codziennego można zapomnieć o ważnych kwestiach, czego skutki mogą okazać się bolesne. Dotyczy to zwłaszcza spraw finansowych.

90: Magazyn sprzedam, magazyn kupię, magazyn wynajmę
W Polsce, podobnie jak na Zachodzie kilka lat temu, rynek wielkopowierzchniowych magazynów i hal prężnie się rozwija. Działalność wielu firm zdeterminowana jest faktem posiadania większej nieruchomości. Budować czy wynajmować to dylemat niezależny od profilu działalności.


Strona 9 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl