Artykuły w kategorii: Nieruchomości

71: Lokale we Wrocławiu
W chwili obecnej Wrocław bez żadnych wątpliwości może być zaliczony do zdecydowanie najprężniej rozwijających się miast w całej Polsce. Już od wielu lat właściwie nieustannie realizowane są tutaj najróżniejsze inwestycje.

72: Samodzielne tworzenie ogłoszenia nieruchomości – jak się do tego zabrać?
Chcesz wystawić nieruchomość na sprzedaż? A może zależy ci na innych transakcjach, na przykład kupnie lub wynajęciu? Wtedy żeby ogłosić swoje zamiary, dobrze jest przygotować odpowiednią ofertę i zamieścić ją w widocznym miejscu, aby mogło zobaczyć ją jak najwięcej osób.

73: Inwestowanie w nieruchomości – czy to się opłaca?
Dzisiaj mamy naprawdę wiele różnych możliwości na to, aby zainwestować swoje pieniądze. W bankach czekają lokaty, która gwarantują co prawda niewysoki zysk, ale przy tym są bardzo bezpieczne.

74: Do typów nieruchomości
Zarówno przeznaczenie, jak i typ nieruchomości jest w stanie decydować o tym, jak przedstawia się jej pozycja. Należy zauważyć, że jeszcze lokalizacja ma tutaj bardzo istotne znaczenie. Jest w stanie decydować często o wartości danej nieruchomości.

75: Zysk sprzedaży nieruchomości
Ciekawy zysk jesteśmy w stanie zapewnić sobie dzięki zarządzaniu nieruchomościami. Taki inwestycje świetnie sprawdzają się na naszym polskim rynku. Są o tym przekonani inwestorzy, którzy dokładnie dostrzegają, w jaki sposób rosną ceny pewnych nieruchomości.

76: Tanie ale nowoczesne domy na Pomorzu
Młode osoby zazwyczaj nie posiadają wielu funduszy na zakup własnego domu, dlatego też często posiłkują się kredytami lub pożyczają pieniędze od rodziny czy znajomych.

77: Czy warto skorzystać z usług pośrednika obrotu nieruchomościami?
Jeśli chcemy sprzedać, kupić lub wynająć dom albo mieszkanie możemy zrobić to bez pośrednika lub z pośrednikiem obrotu nieruchomościami. Decydując się na drugą opcję warto zadać sobie trochę wysiłku i nie korzystać z usług pierwszego lepszego biura nieruchomości.

78: Jak właściwie wycenić nieruchomość?
Chcesz sprzedać mieszkanie, dom, działkę? Zastanawiasz się jaką cenę zaporową ustalić? Wyceniając w laicki własną nieruchomość możemy stracić wiele pieniędzy, dlatego warto korzystać z pomocy ekspertów z tej dziedziny.

79: Jak mieszkają Polacy?
Dom rodzinny z pokolenia na pokolenia lub mieszkanie na kredyt – tak właściwie mieszkają Polacy. Stare bloki z płyty nie należą do ulubionych, ale często bywają koniecznością.

80: Jak bezpiecznie kupić mieszkanie?
Decydując się na zakup mieszkania lub domu czeka cię wiele formalności, które należy spełnić. Najważniejszy jest odpowiedni plan na sprawne przeprowadzenie zakupu nieruchomości.


Strona 8 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl