Artykuły w kategorii: Nieruchomości

61: Domy i mieszkania do wynajęcia - Wrocław
Jeśli szukamy dobrego rozwiązania, jeśli chodzi o domy i mieszkania, powinniśmy zastanowić się nad możliwościami, jakie daje Wrocław. Powinniśmy zastanowić się, czy domy do wynajęcia we Wrocławiu to naprawdę dobra opcja. Jeśli ta opcja nam się spodoba - możemy szybko wynająć wygodny dom i w nim zamieszkać.

62: Szeroki wybór biur we Wrocławiu
Jeśli interesują nas biura na terenie Wrocławia, powinniśmy dobrze się zastanowić, czego tak naprawdę szukamy i jak to możemy efektywnie znaleźć. Warto skorzystać z szerokich możliwości, jakie zapewniają biura we Wrocławiu - tylko wtedy będziemy mogli skutecznie poprawić wydajność naszej firmy.

63: Najlepsze biura we Wrocławiu
Jeśli szukamy dobrych biur, w których moglibyśmy ulokować naszą firmę, dobrze jest zastanowić się nad opcjami, jakie dostępne są na terenie Wrocławia.

64: Budujemy dom- co warto wiedzieć?
Budowa nowego domu to duże i kosztowne przedsięwzięcie. Przed rozpoczęciem warto dopilnować więc wszelkiego rodzaju formalności, by w takcie nie napotkać przykrych niespodzianek.

65: Mieszkanie dla studenta
Studia zazwyczaj wiążą się z koniecznością wyjazdu do obcego miasta, a co za tym idzie wynajmem odpowiedniego lokum. Obecnie studenci mogą wybierać spośród kilku możliwości. Każda z nich ma swoje wady i zalety.

66: Ustawa deweloperska. Co to właściwie takiego?
Ostatnio wiele się o tym mówiło, ale większość i tak nie wie, o co chodzi. Ustawa deweloperska (ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lud dom jednorodzinnego) powstała, żeby chronić właścicieli nowo kupionych mieszkań przed nieuczciwymi działaniami deweloperów.

67: Kupujesz nieruchomość? Sprawdzaj i jeszcze raz sprawdzaj
Kupno mieszkania to nierzadko najważniejsza inwestycja w życiu. Mimo że przygotowujemy się do niej pieczołowicie myśląc o każdym szczególe, to jednak możemy odnieść wrażenie, że czegoś nie dopatrzyliśmy, o czymś zapomnieliśmy.

68: Jak wynająć biuro?
Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wyborem jej siedziby. Wynajęcie powierzchni biurowej to jedna z najważniejszych decyzji, która wpłynie nie tylko na komfort pracy, ale też na wizerunek przedsiębiorstwa. O czym należy pamiętać wynajmując biuro?

69: Pierwsza firma/pierwsze biuro? Jak je wybrać!
Nowa firma, to również nowe obowiązki. Pierwszy oczywiście zawsze pojawia się pomysł, zamysł całej firmy/organizacji. Skrupulatnie spisujemy biznesplan, w którym zaznaczamy wszystkie plusy i minusy działalności, zagrożenia związane z konkurencją, szanse rozwoju.

70: Samodzielność dorosłych Polaków
Krajem, w którym dorosłe dzieci najdłużej pozostają w rodzinnych domach są Włochy. Powstało wiele anegdot na temat czterdziestolatków, którzy pozostają na utrzymaniu starzejących się rodziców. Dla mieszkańców takich krajów jak Wielka Brytania czy Niemcy taka sytuacja jest trudna do wyobrażenia. W krajach tych młodzi usamodzielniają się bardzo szybko.


Strona 7 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl