Artykuły w kategorii: Nieruchomości

41: Nieruchomości we Wrocławiu
Znalezienie biura na terenie Wrocławia nie należy do najłatwiejszych. Dobrej jakości powierzchnie biurowe występują rzadko i trzeba dołożyć starań, żeby trafić na odpowiednie dla naszego przedsiębiorstwa. Musimy postarać się naprawdę dobrze, choć warunki same w sobie są ciekawe.

42: Czym się kierować szukając biura nieruchomości w Warszawie
Poszukując mieszkania w stolicy, prędzej czy później, trafimy do agencji zajmującej się obrotem nieruchomościami. Warto wiedzieć wcześniej czym się kierować dokonując wyboru biura nieruchomości. Warto zwrócić wtedy uwagę na kilka istotnych czynników.

43: Biura we Wrocławiu
Czy biura we Wrocławiu to interesująca propozycja dla firm, jeśli chodzi o wybór interesującego lokalu? Bez wątpienia tak. Wszelkie powierzchnie biurowe we Wrocławiu to wysoka jakość, która gwarantuje udane interesy i działanie przedsiębiorstwa na najwyższym poziomie.

44: Mieszkanie bezczynszowe – czy to opłacalna inwestycja?
Co raz częściej przeglądając ofert mieszkań możemy spotkać się z ogłoszeniami, które oferują sprzedaż lokali bezczynszowych. Brzmi atrakcyjnie, ale czy nie ma gdzieś ukrytego haczyka?

45: Jak przeprowadzić odrolnienie gruntu?
Przepisy budowlane nie pozwalają na postawienie domu na gruncie rolnym. Jeśli chcemy cieszyć się posiadaniem jednorodzinnego domu, musimy wcześniej dokonać odrolnienia działki.

46: Charakter prawny umowy najmu
Zgodnie z definicją prawa polskiego umowa to porozumienie zawarte pomiędzy co najmniej między dwoma podmiotami, regulujące ich prawa i obowiązki. Umowa pieczętuje zgodne oświadczenia woli dwóch (lub więcej stron) dotyczące tego samego elementu, złożone w jednym miejscu i czasie.

47: Darmowe ogłoszenia nieruchomości
W dzisiejszych czasach, aby skutecznie sprzedać nieruchomość wystarczy zamieścić stosowane ogłoszenie na danej stronie www. Zamieszczenie ogłoszenia niekoniecznie musi być kosztowne. W Internecie istnieje szereg stron, na których zamieszczenie anonsu jest całkowicie darmowe.

48: Broniąc się przed chłodem i ciekawskimi spojrzeniami
Zwłaszcza posiadacze rozległych posesji mieszkalnych powinni zainwestować w akcesoria, chroniące domowników przed podglądaczami oraz włamaniem. Za jednym zamachem można przy okazji podnieść komfort termiczny budynków.

49: Wady i zalety podatku katastralnego
Jesteśmy ostatnio dość często straszeni wizją wprowadzenia nowego podatku od nieruchomości tzw podatku katastralnego. Miałby on zastąpić obecny podatek od nieruchomości, którego wymiar zależy przede wszystkim od powierzchni.

50: Dobry pomysł na biuro
Jeżeli chcemy otworzyć własną działalność gospodarczą, która polega na świadczeniu usług dla ludności, powinniśmy pomyśleć o założeniu biura, które będzie przecież naszą wizytówką.


Strona 5 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl