Artykuły w kategorii: Nieruchomości

21: Jakie są ceny działek we Wrocławiu?
Ceny działek w całym kraju nie są wcale zbyt wysokie. Obecnie okazuje się, że kryzys ekonomiczny dotknął również branżę budowlaną i nieruchomości. Jest to sytuacja niekorzystna dla wszystkich osób posiadających działki i chcących je sprzedać.

22: Sposób na oryginalne mieszkanie we Wrocławiu
Na wrocławskim rynku nieruchomości znaleźć można wiele ofert sprzedaży lokali mieszkalnych. Polecane są mieszkanie pochodzące zarówno z rynku pierwotnego jak również wtórnego zlokalizowane w samym centrum miasta jak również na jego obrzeżach.

23: Sposoby skutecznej ochrony domu
Dom dla każdego z nas jest azylem, miejscem odpoczynku, a przede wszystkim, miejscem gdzie powinniśmy się czuć bezpiecznie. Stosując różne zabezpieczenia domu, chcemy zapewnić sobie i naszym dzieciom najlepszą ochronę.

24: Z czym się je monitoring
Tak więc wpadłeś na pomysł zainteresowania się tematem monitoringu i myślisz o instalacji kamer oraz potrzebnego im osprzętowania? Myślisz że to wszystko, co trzeba wziąć pod uwagę zakładając sobie telewizję CCTV?

25: Lokale użytkowe w nowoczesnych biurowcach, plusy i minusy?
Biurowce wyrastają w miastach jak grzyby po deszczu. W największych miastach kraju powstają specjalne strefy ekonomiczne, czy też parki technologiczne. Z drugiej strony są też do tego celu anektowane starsze kamienice.

26: Deweloperskie zasady
Każdy, kto miał możliwość zakupu jakiejś nieruchomości przy pomocy dewelopera, to wie dobrze, że nie zawsze i nie każdemu się to opłaca. Istnieje bowiem zasadnicza różnica pomiędzy zakupem nieruchomości od dewelopera, a wybudowaniem domu metodą gospodarczą lub też zakupem jej bez pośredników w postaci dewelopera.

27: Które lepsze rozwiązanie - hale do wynajęcia Wrocław czy przeznaczone na sprzedaż?
Na lokalnym rynku nieruchomości w urozmaicanej ofercie polecane są zarówno hale do wynajęcia Wrocław jak również tego rodzaju obiekty przeznaczone na sprzedaż.

28: Jak sprzedawać nieruchomość z wyposażeniem czy puste?
Sprzedaż nieruchomości wiąże się z dużą ilością spraw do załatwienia i problemów do rozwiązania. Najważniejszym, który stoi przed sprzedajnym to decyzja o tym, czy nieruchomość będzie sprzedana z wyposażeniem czy bez niego.

29: Dom jest domem, praca pracą
Wiele osób preferuje pracę we własnym domu organizując sobie w nim własne biuro. Przynosi to oczywiście korzyści w postaci braku konieczności wynajmowania biura i płacenia za nie czynszu.

30: Funkcja magazynów we współczesnych przedsiębiorstwach
Magazynowanie to bardzo ważny o ile nie najważniejszy element funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego. Szczególnie ważny magazyn staje się wówczas, gdy firma ma zasięg międzynarodowy, a wytwarzane przez firmę dobra mają pochodzenie spożywcze, wymagające przechowywania w odpowiednich warunkach.


Strona 3 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl