Artykuły w kategorii: Nieruchomości

111: Powierzchnie magazynowe na Dolnym Śląsku
Rok 2011 jest rokiem niespodzianek, szczególnie dla rynku powierzchni magazynowych we Wrocławiu. Po niezbyt zachwycającym roku 2010, przyszedł czas na absolutne orzeźwienie i pobudzenie rynku. Podsumowanie pierwszego kwartału bieżącego roku wypadło zaskakująco dobrze, a prognozy na dalszą część roku również są świetne.

112: Rynek magazynowy w województwie dolnośląskim
Rynek magazynowy we Wrocławiu w poprzednim roku nie przedstawiał się zbyt atrakcyjnie. Wraz jednak z najnowszym przeglądem działu powierzchni magazynowych oraz przemysłowych widać wyraźnie jak wiele możliwości otwiera przed inwestorami rok bieżący.

113: Powierzchnie magazynowe we Wrocławiu
Zaprezentowany przez jedną z firm doradczych przegląd działu powierzchni magazynowych i przemysłowych we Wrocławiu, daje wielu inwestorom ogromne nadzieje na dalszą część owocnego już roku 2011.

114: Wynajem mieszkania przez biuro nieruchomośći
Ktoś ciągle zwraca ci uwagę na niepozmywane naczynia w zlewie? A może przeszkadza ci brudna umywalka, którą wczoraj wyczyściłeś? Może czas na własne cztery kąty? Jak się zabrać do szukania mieszkania? Najlepiej przez biuro nieruchomości. Na rynku istnieje ich bardzo wiele.

115: Ustawa deweloperska – główne założenia
Sejm zatwierdził dokument, sankcjonujący innowacje na rynku nieruchomości. Ostatni tego typu akt prawny powstał ponad dziesięć lat temu, polska gospodarka czekała więc na spore zmiany i istotne wytyczne. Czy udało się je przedsięwziąć?

116: Ceny mieszkań spadają… Czy na pewno?
Rynek nieruchomości może mieć jakiś ukryty cel w podbijaniu i pogłębianiu aktualnej sytuacji sprzedażowej. Pod młotek idą nowe budynki, z mieszkaniami przeznaczonymi do natychmiastowego wprowadzenia się i wygodnego funkcjonowania. Ceny są o 40 % niższe niż przed 2010 rokiem! Jak to możliwe?

117: Małe mieszkanie w blokach – stare standardy, nowa epoka
Pozornie wiele się zmieniło: apartamentowce oferują nam mieszkania przestronne, dostosowane do potrzeb rodziny z dzieckiem, spełniające wymogi ludzi niepełnosprawnych oraz uwzględniają wszelkie wytyczne BHP.

118: Dom poza miastem czy mieszkanie w centrum?
Decyzja o zakupie własnego lokum nie przychodzi łatwo. Bardzo często wiąże się z licznymi wyrzeczeniami, ale też z przemyśleniem pewnych spraw. Ale nawet, jeśli przysłowiowa „klamka zapadnie” problemy się nie kończą. Właściwie nigdy się nie kończą, zwłaszcza jeśli mamy nieograniczone środki.

119: Mieszkanie – kupić czy wynajmować?
Bez zastanowienia większość z pewnością odpowie, że kupić. Biorąc jednak pod uwagę ceny mieszkań i warunki kredytów hipotecznych, okazuje się, że niektórzy jednak wolą wynajmować. Dla spokoju wewnętrznego, dla poczucia nieskrępowania żadnym zadłużeniem, dla wolności.


Strona 12 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl