Artykuły w kategorii: Nieruchomości

101: Biuro w centrum miasta czy na obrzeżach?
Siedziba firmy jest jednym z kluczowych elementów, o czym wiedzą właściciele zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. O prestiżu stanowi zarówno lokalizacja, jak i wyposażenie pomieszczeń biurowych. Okazuje się jednak, że zarówno centrum, jak i peryferia miasta są dobre.

102: Wynajem mieszkania – podpisywać umowę czy nie?
Coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie własnego mieszkania, głównie ze względów ekonomicznych. Są jednak i tacy, którzy z wynajmu nieruchomości żyją, jak się okazuje całkiem nieźle. Przy wynajmie mieszkania pojawia się pytanie – czy podpisywać umowę najmu, czy też nie?

103: Wynajęcie pokoju we własnym mieszkaniu – czy to dobre rozwiązanie?
Decyzję o kupnie mieszkania podejmuje coraz więcej osób. Wizja spłacania kredytu hipotecznego może nie jest zbyt optymistyczna, jednak gwarantuje, że kiedyś będzie się na swoim. Co jednak, gdy sytuacja finansowa się pogarsza? Może dobrym rozwiązaniem będzie wynajęcie części mieszkania?

104: Szukamy najemców mieszkania – organizować „casting”?
Dziś wynająć mieszkanie wcale nie jest łatwo. I to niekoniecznie ze względu na fakt, iż ceny często są nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do standardu czy lokalizacji. Bo to bardzo często właściciele mieszkań mają wysokie wymagania co do przyszłych najemców. Czy słusznie?

105: Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach miasta?
Kupujący mieszkanie mają przed sobą wiele dylematów, niekoniecznie dotyczących kredytu hipotecznego, ale na przykład wyboru odpowiedniej lokalizacji dla własnego „M”. Zarówno mieszkanie w centrum, jak i na obrzeżach miasta ma swoje wady i zalety – co będzie lepsze dla nas?

106: Kupujemy mieszkanie – z pośrednikiem czy bez?
Mimo że ceny na polskim rynku nieruchomości nie rozpieszczają, coraz więcej osób decyduje się na kupno własnego „M”, głównie dlatego, że opłaca się to bardziej niż wynajem. Perspektywa wieloletniego spłacania kredytu hipotecznego przeraża, jednak wiele ludzi wciąż nie ma wyjścia.

107: Jak kupić apartament nad morzem
Czasami trudno jest określić jaka inwestycja przyniesie nam naprawdę duże korzyści materialne. Jednakże wiele osób zakłada wysokooprocentowane lokaty w bankach, inni kupują złoto i diamenty a jeszcze inni inwestują w zakup nieruchomości.

108: Jakie lokum dla studenta?
Wrzesień i październik to gorący czas w branży mieszkaniowej. Dlaczego? Bo w październiku zaczyna się rok akademicki. W związku z tym, młodzi ludzie, którzy zaczynają karierę naukową wyprowadzają się z rodzinnych domów i szukają miejsca, gdzie będą mogli w spokoju zgłębiać tajniki wiedzy.

109: Jak wybrać mieszkanie do wynajęcia?
Ceny mieszkań, mimo tego, że w ostatnim roku spadły, to kupno własnego mieszkania jest dla wielu młodych ludzi niemożliwe. Zarobki nadal nie pozwalają na zaciągnięcie kredytu, a przecież trzeba gdzieś mieszkać kiedy wchodzi się w dorosłe życie i wyprowadza z domu rodzinnego.

110: Chcesz sprzedać dom?
Jeżeli chcesz sprzedać dom, a nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać, w dzisiejszym wpisie odnajdziesz kilka podstawowych, ale kluczowych informacji na ten właśnie temat.


Strona 11 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl