Artykuły w kategorii: Nieruchomości

91: Masz czas i pieniądze – zainwestuj w lokal użytkowy
Zdania na temat kryzysu na rynku nieruchomości są podzielone. Opcje za i przeciw wzajemnie się ścierają i punktują w dyskusjach, a przeciętny Kowalski skutecznie gubi się w domysłach. I nie wie co, za ile i czy w ogóle warto kupić.

92: Drugim mądry, sobie głupi, czyli wybieramy między kupnem a wynajmem
Mądrość ludowa chodzi piechotą. Każdemu wolno z niej korzystać. Niezależnie od czasu i miejsca. Choć jest wielu takich, którzy jej nie doceniają. A czasem by się przydało. Potrzebujesz domu lub mieszkania – zajrzyj do zbioru przysłów polskich. W mądrości pokoleń znajdziesz radę.

93: Popyt na nowe mieszkania
Nowe mieszkania chociaż oczywiście drogie cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to z faktu, że ludzie w dzisiejszych czasach wolą to, co nowe, gdyż uważają to za niezawodne. To samo jest w przypadku samochodów.

94: Lokale użytkowe dla każdego
Każda osoba zainteresowana lokalem do wynajęcia może znaleźć taki, który naprawdę ją zainteresuje. Rynek nieruchomości oferuje bowiem bardzo szeroką ofertę związaną z tego typu budynkami.

95: Kupno mieszkania z rynku wtórnego
Zakup mieszkania to bardzo poważna i odpowiedzialna decyzja. Dziś nie ma już tak dużej podaży na rynku nieruchomości, więc decyzję można przemyśleć dokładnie i nie śpieszyć się z wyborem. Wśród nabywców nadal dużym powodzeniem cieszy się rynek wtórny.

96: Zalety i wady wynajmu mieszkania
Nie zawsze kupno mieszkania jest lepszym rozwiązaniem niż wynajem. Z kupnem mieszkania wiąże się wiele zobowiązań. A jakie są zalety i wady wynajmu?

97: Wynajem czy kupno mieszkania?
Młodzi ludzie stojący przed wyborem kupna lub wynajmu mieszkania mają twardy orzech do zgryzienia, bo jedna decyzja ma swoje konsekwencje, które mogą ciągnąć się przez wiele lat.

98: Lokalizacja biura – co należy wiedzieć?
Gdy szukamy powierzchni biurowej do wynajęcia, liczy się dla nas zazwyczaj wygląd zewnętrzny i wewnętrzny budynku, dodatkowe udogodnienia (na przykład klimatyzacja, parking), wykończenie wnętrza (ściany, sufity, podłogi), a także lokalizacja.

99: Jak napisać ogłoszenie idealne?
Portale ogłoszeniowe pękają w szwach, co często spędza sen z powiek szukającym. Znalezienie konkretnej pozycji zajmuje bardzo dużo czasu, bo oglądający muszą przebić się przez szereg tych, które nie mają żadnej wartości. Jak napisać ogłoszenie idealne?

100: Kupujemy mieszkanie – jak się do tego zabrać?
Coraz więcej osób decyduje się na kupno własnego mieszkania, mimo że oznacza to spłacanie kredytu hipotecznego przez kilkanaście najbliższych lat. Jak się do tego zabrać, żeby nie zniechęcić się na samym początku? O czym należy pamiętać, szukając mieszkania? Na co zwrócić uwagę w ofertach?


Strona 10 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl