Artykuły w kategorii: Nieruchomości

1: Zalety mieszkania na obrzeżach miasta
Miasta powiększają się dzisiaj w zastraszającym wręcz mieście. Np. Warszawa jeszcze 50 lat temu była sporo mniejsza. Od tamtego czasu włochnęła jednak sporo okolicznych wiosek jak np. Kabaty dzisiaj stanowiące jej dzielnicę.

2: 4 sprawdzone sposoby na dojeżdżanie do pracy z obrzeży miasta
Mieszkanie na przedmieściach ma szereg zalet, nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że wiąże się też z pewnymi niedogodnościami. W tym kontekście warto wspomnieć przede wszystkim o konieczności dojeżdżania do pracy, a ta często znajduje się znacznie bliżej centrum niż byśmy tego chcieli.

3: Domy z bali - charakterystyka
Domy z bali to domy, które buduje się technologii zrębowej. Jest to technologia zgoła odmienna od technologi domów murowanych. Niestety jak do tej pory pomimo coraz większej popularności domów z drewna nie jest to technologia, w której buduje się większość domów w naszym kraju.

4: Moda czy dłuższy trend, czyli domy z bali „w natarciu”
W naszym kraju buduje się coraz więcej domów z bali. Co jest tego przyczyną. Można ich szukać w różnych elementach. Czy to tylko chwilowa moda, że ludzie których stać na piękny dom murowany, który mógłby być piękną willą budują sobie domy z bali, które jedynie kojarzyły się kiedyś z prostymi wiejskimi chatami?

5: Domy z drewna, czyli słów kilka na temat wad i zalet budownictwa drewnianego
Domy z drewna buduje się u nas w kraju coraz częściej. Z lewa i prawa słyszymy jak piękne i korzystne są te domy. Ile jednak w tym prawdy, najlepiej przekonać się samemu i poznać wady i zalety przed ewentualną budową tego domu.

6: Dom na przedmieściach - zalety i wady
O budowie domu w ścisłym centrum miasta nie można nawet marzyć, najbardziej atrakcyjne działki już dawno zostały bowiem wykupione. Najczęściej przez deweloperów, dla których atrakcyjna lokalizacja inwestycji jest ważna.

7: Ile znaczy dla Ciebie mieszkanie?
Z psychologicznego punktu widzenia, samo posiadanie mieszkania bez względu na to, ile ma ono metrów kwadratowych i w jakiej leży dzielnicy wzbudza w każdym z nas poczucie bezpieczeństwa, którego nie da się jednoznacznie opisać.

8: Wirtualne biura jako dobra alternatywa
Wirtualne biura to ciągle rozwijająca się i mająca grono zwolenników alternatywa dla przedsiębiorców wchodzących na rynek, bądź tych, którzy chcą zminimalizować koszta związane z dotychczasowym zarządzaniem tradycyjnego biura.

9: A może liczniki prądu na kartę?
Coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju cieszą się liczniki prądu na kartę pre-paid, które umożliwiają dostęp do korzystania z energii elektrycznej po wcześniejszym wniesieniu ustalonej przedpłaty.

10: Jak wynająć biuro?
Kiedy chce się wynająć biuro, to na pewno najpierw należy się postarać o to, aby rozejrzeć się dookoła i znaleźć odpowiednią ofertę wynajmu.


Strona 1 z 12
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]  
© 2011 Artykulis.pl