Wiśniowski z nowym logotypem na Targach BAU 2013

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: aveex

Czytano: 504 razy | Kategoria: Budowa | Ilość słów: 292 | Data: Fri, 11 Jan 2013 | 4 komentarzy

Firma Wiśniowski już w połowie stycznia będzie gościć na Targach BAU 2013. To pierwsze targi w Monachium dla producenta bram garażowych i systemów ogrodzeniowych. Przedsiębiorcę będzie można zobaczyć w nowej odsłonie – ze zmienionym wizerunkiem.

Sześć dni (14-19 stycznia) i kilkaset stoisk, z branży architektonicznej i budowlanej, zawita do Monachium na Targi BAU 2013. Organizator targów przewiduje ok. 2000 wystawców, z różnych krajów, na powierzchni 180 tys. m2 w 17 halach.

Na liście wystawców znalazła się także firma Wiśniowski, którą będzie można znaleźć w hali B3, na stanowisku 519. Dla firmy Wiśniowski targi są wyjątkowe ze względu na możliwość zaprezentowania przedsiębiorstwa na rynku zagranicznym po zmianie logo.

Przeprowadzony rebranding pokazuje, że Wiśniowski idzie z duchem czasu i otwiera się na wyzwania. Nowe logo podkreśla wysoką jakość wyrobów. – Firma od lat tworzy bramy, drzwi i ogrodzenia, które zamykają naszą przestrzeń, kiedy budujemy dom, firmę, osiedle, fabrykę, dając poczucie bezpieczeństwa, są zwieńczeniem dzieła, ukoronowaniem inwestycji – mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu w firmie Wiśniowski. – Z tą myślą będziemy pokazywać nasze produkty podczas Targów BAU – dodaje Świderska.

W ramach spotkania budowlanego będzie można zobaczyć bramy i systemy ogrodzeniowe, które są tworzone w myśl zrównoważonego budownictwa. – Projektujemy produkty przyszłościowo. Wybieramy innowacyjne rozwiązania, które uwzględniają kwestie ekonomiczne, bezpieczeństwo, łatwość i wygodę użytkowania – mówi Katarzyna Świderska.

Więcej informacji na temat produktów firmy Wiśniowski będzie można uzyskać podczas targów. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania związane z ofertą, a także opowiedzą o możliwości podjęcia współpracy.

WIŚNIOWSKI to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.Podpis

Agencja Bandera


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl