Piętrowe projekty domów tańsze od klasycznych

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: joko

Czytano: 641 razy | Kategoria: Budowa | Ilość słów: 338 | Data: Wed, 9 Oct 2013 | 10 komentarzy

Jeżeli chcesz wybudować swój dom na pewno w pierwszej kolejności przygotujesz genialny projekt spełniający wszystkie twoje najbardziej nawet wybujałe potrzeby.

Zgodnie z takim rozumieniem warto zainteresować się kontaktem z architektem lub gotowymi biurami, gdzie projekty otrzymasz właściwie od ręki za określoną w umowie stawkę.

Na jaki projekt jednak postawić, aby było tanio, dobrze, wszechstronnie, po prostu przytulnie?

Wiele zależy od twoich zdolności kredytowych, nazbieranych oszczędności, innych warunków. W artykule radzimy, abyś wykorzystał koniecznie schody wewnętrzne, ponieważ ich instalacja oszczędza realnie metraż, a daje i tak podobne wartości praktyczne, w porównaniu do reszty klasycznych projektów. Być może zagadnienie wydaje ci się jeszcze skomplikowane. Poniższa treść powinna jednak rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wartość piętrowego projektu bywa znacznie większa od klasycznego podejścia

Inwestorzy indywidualni pragnący wybudować dom lub budynek przeznaczony pod działalność gospodarczą muszą myśleć zawsze o najważniejszej sprawie, jaką jest obniżenie kosztów przy jednoczesnej maksymalizacji jakości wykonania powierzonych ekipie budowlanej zadań. Schody kręcone zastosowane np. w dwupiętrowym lokalu rozdzielają świetnie przestrzeń, można je zablokować i zamienić jedno piętro w magazyn, a drugie w normalne pomieszczenie do prowadzenia przedsięwzięcia biznesowego. Poza tym schody wewnętrzne oszczędzają pieniądze podczas zakupu działki. Nie musisz bowiem budować na całej powierzchni, ale po prostu skierować się w zakresie pionowym. Wtedy za wyłożenie fundamentów zapłacisz naprawdę atrakcyjne stawki, a wyspecjalizowane ekipy budowlane stworzą schody optymalizujące przestrzeń.

Oszczędności kluczowe z punktu widzenia inwestora budowlanego

Piętrowe wnętrza mają coś w sobie. Schody kręcone nie muszą wcale prowadzić po piętrach, ale montuje się je także w jednym pomieszczeniu, aby wykorzystać maksymalnie dużą jego wysokość. Architekt pomoże ci dopasować warunki inwestycji do twoich indywidualnych oczekiwań, jednak na pewno wskazane zagadnienie warto uwzględnić na drodze do sprawnego ukończenia projektu budowlanego.

Warto spróbować czegoś nowego w budowie domu

Przemyśl, czy w twoim przypadku schody wypadną dobrze, modeluj ich strukturę i zapytaj o opinię niezależnych specjalistów.Podpis


Rating: 1.0

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl