Artykuły w kategorii: Budowa

81: Działka ważna jak dom
Nie ma nic dziwnego w stwierdzeniu, że własny dom to marzenie wielu ludzi. Nie brzmi też banalnie, że każdy chciałby poczuć, że jest na swoim, być niezależnym od sąsiadów, od zgiełku miasta, wrócić z zakorkowanego miasta do swojej oazy spokoju.

82: Polska napędza leasing w Europie Środkowo-Wschodniej
Polska znalazła się w pierwszej trójce krajów z Europy Środkowo-Wschodniej, które napędzają leasing. Przy czym rodzimy leasing cały czas rozwija się, wprowadzając do swojej oferty pożyczkę pod dotację unijną.

83: Słupki drogowe wyznaczają bezpieczne granice
Elegancki design, wpisują się w otoczenie i są bezpieczne – takie są chowane słupki drogowe, które mogą „pracować” o wyznaczonych godzinach.

84: Dachówki ceramiczne – czy warto je kupować?
Wybranie idealnego pokrycia dachowego to zawsze konieczność dokładnego przemyślenia tej sprawy, ponieważ może się okazać, że dach wymaga jakichś określonych materiałów, może też być to związane z faktem, że nie da się czasami znaleźć jakichś interesujących propozycji pod kątem estetycznym w przypadku danego pokrycia.

85: Domy jednorodzinne – jak wybrać projekt?
Decydując się na budowę własnego domu musimy mieć świadomość, że staniemy przed wieloma – czasem naprawdę trudnymi – wyborami. Trzeba podjąć decyzję nie tylko o tym, czy i jaki kredyt hipoteczny zaciągać, na którą lokalizację ostatecznie postawić.

86: Garaż z charakterem – WIŚNIOWSKI wyznacza trendy
Brama garażowa pasująca do okna, a może odwrotnie? Kto wyznacza trendy? Coraz częściej są to bramy garażowe, dlatego ich producenci nie ograniczają się tylko do podstawowych kolorów.

87: Sztukateria elewacyjna - upiększ elewację swojego domu
Sposobów na zwiększenie walorów estetycznych miejsc, które zamieszkujemy jest naprawdę sporo. Jednym z nich jest niezaprzeczalnie wykorzystanie sztukaterii elewacyjnej, która robiła będzie wspaniałe wrażenie.

88: Materiały budowlane na podłogi
Od wyboru materiałów budowlanych jakich użyjemy w naszym domu zależy komfort i wygoda korzystania z domu.

89: Materiały dekoracyjne i budowlane
Obecnie możemy znaleźć bardzo szeroki asortyment różnych materiałów dekoracyjnych, czy budowlanych jakie jesteśmy w stanie wykorzystać w naszym domu. Z jednej strony możemy decydować się na takie materiały budowlane, które tradycyjnie występują na rynku od wielu lat.

90: Listwy progowe
Wykończenie wnętrz naszego domu zwykle zajmuje bardzo dużo czasu jak i dość porządnie kosztuje. Nie raz koszty wykończenia wnętrza okazują się porównywalne z tymi, jakie ponieśliśmy za wybudowanie fundamentów, czy też postawienie ścian.


Strona 9 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl