Artykuły w kategorii: Budowa

71: A140 AIR – napęd ekonomiczny i przyjazny środowisku
Napęd A140 AIR jest przeznaczony do drzwi przesuwnych. Jest innowacyjnym siłownikiem, który powstał w odpowiedzi na aktualne zapotrzebowania rynku.

72: Domy i ogrody – nierozerwalna symbioza
Budowa domu to dość duża inwestycja. Należy jednak pamiętać, że nie kończy się ona na samym postawieniu budynku. Trzeba również zaplanować przestrzeń wokół. Domy i ogrody powinny współgrać i stanowić jedną kompozycyjną całość. Aranżacje ogrodów są więc równie ważne jak projekty domów.

73: Kontrola dostępu w opcji biometrycznej
Ostatnio duży nacisk kładzie się na znaczenie bezpieczeństwa oraz protekcję naszego mienia, rodziny i krewnych. Najnowocześniejsze rozwiązania takie jak systemy kontroli dostępu gwarantują ochronę najwyższego stopnia. W ostatnim czasie na każdym kroku spotykamy się z tymi systemami w zakładach pracy ale też w naszych domach.

74: Projekt domu energooszczędnego – jego budowa nie musi być droga
Budowa domu energooszczędnego nie musi pochłaniać znacznie większych nakładów finansowych niż domu, budowanego metodą tradycyjną. Biorąc pod uwagę fakt, że ponad połowa osób decydujących się na budowę domu korzysta z kredytów,

75: Najczęściej kupowane materiały budowlane
Jakiego typu materiały budowlane są najczęściej kupowane przez osoby, które rozpoczynają prace remontowe w swoim domu? Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co konkretnie będzie się w mieszkaniu albo domu robiło.

76: Leroy Merlin teraz także w Sieci!
Sklepy Leroy Merlin są dzisiaj najpopularniejszą siecią marketów remontowo – budowlanych. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na bardzo szeroki asortyment oferowany klientom, który uwzględnia zarówno materiały stricte budowlane, jak i remontowe, a także akcesoria dekoracyjne.

77: Jaką firmę budowlaną wybrać?
Decydując się na rozpoczęcie prac budowlanych czy też remontowych należy przygotować się do tego bardzo dobrze, by wybrana firma nas nie zawiodła. Przede wszystkim wybór firmy uzależniony jest od tego jakie prace będziemy wykonywać.

78: Gdzie najtaniej kupować materiały budowlane?
Budowa domu czy chociażby tylko remont mieszkania, co w porównaniu ze stawianiem nowego budynku jest zadaniem tylko pozornie trywialnym, to zawsze gigantyczne koszty.

79: Budowa domu – od czego zacząć?
Podjęcie się samodzielnej budowy domu jest przedsięwzięciem wymagającym sporej odwagi i mobilizacji, ale także wiedzy i odpowiednich umiejętności. W takiej sytuacji nie wystarczy zdawać się na przeczucie i własną logikę, gdyż może to spowodować, że cała praca skończy się fiaskiem.

80: Ukoronowanie Twojej Inwestycji – Wiśniowski zmienił logo
Trwałość, jakość i nowoczesność – takimi cechami charakteryzuje się nowo logo firmy Wiśniowski. Prosty napis i charakterystyczna korona mają symbolizować ukoronowanie inwestycji każdego klienta. Zmiany mają na celu zwiększyć konkurencyjność firmy oraz umocnić jej pozycję na rynku.


Strona 8 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl