Artykuły w kategorii: Budowa

61: Jak wybrać projekt domu?
Chciałbyś wybudować dom? Cóż, nie pozostaje nic innego, jak po prostu życzyć Tobie powodzenia. A co jak co, ale nie można powiedzieć, iż szczególnie w dzisiejszych czasach, budowa domu jest czymś mało skomplikowanym. Jakby nie patrzeć, schody zaczynają się już na początku, kiedy chcielibyśmy wybrać projekt domu.

62: Jak wybudować dom?
W obliczu obecnej sytuacji panującej na rynku pracy, rynku zarobków, wynikających z tego wszelkich problemów ze startem w dorosłe, samodzielne życie, w tym także ze znalezieniem stałego lokalu mieszkalnego, wielu młodych ludzi decyduje się na budowę własnego lokum.

63: Internetowe sklepy budowlane kopalnią wiedzy
Internetowe sklepy budowlane traktować możemy po prostu jak automaty do robienia zakupów. Jest to szybkie i wygodne, ale możliwości interaktywnego, multimedialnego sklepu są nieporównywalnie większe.

64: W poszukiwaniu towaru i... sklepu
Znalezienie dobrego internetowego sklepu budowlanego wcale nie jest takie trudne, ale trzeba wiedzieć, jak się do tego zabrać. Działać tutaj możemy na dwa sposoby, z których każdy jest nieskomplikowany, ale oba dają trochę inne rezultaty w zależności od tego, na czym nam najbardziej zależy.

65: Ile kosztuje wykończenie domu?
W powszechnym wyobrażeniu, budowa domu zaczyna się na wylaniu fundamentów, a kończy na skonstruowaniu dachu. Jednak to tak naprawdę jeszcze nie koniec ani pracy, ani wydatków.

66: Jak się zabrać za budowę domu?
Każdy z nas chciałby prędzej czy później znaleźć się na swoim. Własne lokum to marzenie zdecydowanej większości naszego społeczeństwa, a zarazem jedno z najtrudniejszych do spełnienia.

67: Jaki jest koszt budowy domu?
Ludzie w Polsce coraz częściej decydują się na budowę lub kupno własnego lokalu mieszkalnego. My skupimy się na opcji pierwszej, czyli budowie.

68: Jak prowadzić dziennik budowy domu?
Budowa domu to zadanie, które wielokrotnie powierza się wykwalifikowanym pracownikom, aby mieć pewność, że praca zostanie wykonana solidnie i rzetelnie. Jednakże, takie firmy budowlane czasami cenią się bardzo wysoko i nie każdego stać na to, by je opłacić.

69: Gdzie znaleźć projekty domów?
Forum budowlane to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto poszukuje gotowych projektów domu bądź chce wprowadzić w swój projekt jakieś zmiany lub też oczekuje porady związanej z projektowaniem domu.

70: WIŚNIOWSKI bierze udział w budowie Kryształowego Pałacu na Słowacji
Crystal Palace w słowackiej Żylinie to nowoczesne centrum handlowe wkomponowane w zabytkową zabudowę starego miasta. Dzięki najnowszym technologiom stosowanym przez firmę WIŚNIOWSKI, dołączył on do grona szklanych obiektów, które upodobała sobie współczesna architektura.


Strona 7 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl