Artykuły w kategorii: Budowa

51: Droga do wygodnego życia, czyli bramy z napędami FAAC
Łączą w sobie niebywałą moc, a przy tym są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu – tak w skrócie można opisać napędy FAAC, do bram posesyjnych i garażowych, o mocy 24 Vdc.

52: Otwórz szybko bramę z D700HS
Osiąga zawrotną prędkość, jest łatwy w montażu i posiada kontrolę elektroniczną – tak w skrócie można opisać napęd D700HS. Napęd D700HS pozwala zautomatyzować bramy garażowe do użytku przydomowego i półprzemysłowego.

53: Komfort akustyczny z bramami WIŚNIOWSKI
WIŚNIOWSKI jest jedynym polskim producentem bram, który może zagwarantować izolację akustyczną o określonych wartościach, potwierdzoną Deklaracją Zgodności.

54: Budowlańcy nie zapadają w zimowy sen
Wbrew powszechnej opinii, martwy sezon w tej branży praktycznie nie istnieje. Wyjątki dotyczą tylko niektórych prac oraz ekstremalnych warunków atmosferycznych.

55: Dom z piwnicą czy bez podpiwniczenia – co wybrać?
Projekty domów z piwnicą są ostatnio mniej popularne niż domy bez podpiwniczenia. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że koszt ich budowy jest wyższy, a warunki terenowe nie zawsze sprzyjają takiemu rozwiązaniu.

56: Zanim zaczniemy budowę swojego domu
Przez całe dziesięciolecia w naszym kraju domów budowało się relatywnie mało, jeśli porównamy to z liczbą budowanych i oddawanych do użytku mieszkań – taka sytuacja zupełnie inaczej wyglądała w krajach Europy Zachodniej.

57: Dom na wynos, czyli... jak buduje się domy modułowe?
Czy dom buduje się latami? Tak, można to robić latami, ale po co? Skoro tak naprawdę można go postawić w miesiąc… "Domy na wynos" - opcja idealna na dzisiejsze czasy!

58: Zima nie musi być groźna dla napędu do bram
Zanim zima rozpocznie się na dobre warto poświęcić trochę czasu napędowi zarówno temu wmontowanemu w bramę garażową, jak i posesyjną. Dobrze przygotowany napęd pozwoli nam cieszyć się przez całą zimę.

59: Kwestie budowlane – gdzie szukać pomocy?
Budowa jest ogromnym wyzwaniem, szczególnie w przypadku tych osób, jakie nie mają jeszcze na ten temat koniecznej wiedzy i dla nich jest to pierwsza budowa w życiu. Warto jest poszukać pomocy, jaka na pewno okażę się w tej materii bardzo przydatna.

60: Problemy z budową domu
Zdecydowanie się na wybudowanie własnego domu to w każdym przypadku bardzo poważny krok, chyba że jest się z wykształcenia budowlańcem, wówczas sprawa jest o wiele łatwiejsza, ponieważ posiada się potrzebną wiedzę.


Strona 6 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl