Artykuły w kategorii: Budowa

41: Szafa klimatyzacji precyzyjnej – cała prawda
Klimatyzacja precyzyjna stosowana jest przede wszystkim w serwerowniach. Jest to system, który w bardzo dobry sposób zapewnia nam oczekiwane parametry powietrza. Możemy kontrolować nie tylko temperaturę powietrza ale również wilgotność.

42: Balkony z drewna
Mieszkania w bloku zazwyczaj mają balkony betonowe, które nie są zbyt atrakcyjne same w sobie.Jedynie dekoracja kwiatami nadaje jemu uroku. Cieszące oczy i bardziej przytulne są balkony drewniane.

43: Jakość, ale i wygoda
W dzisiejszych czasach wielu klientów nadal korzysta ze sklepów stacjonarnych, bo są wygodne i pozwalają dokładnie przyjrzeć się wybranym produktom, a wiadomo, że zwykle chcemy się przekonać, jak dany artykuł wygląda z bliska. Ale nie należy też rezygnować z zakupów w sieci.

44: Udane zakupy? To możliwe
Robiąc zakupy w dzisiejszych czasach, musimy się liczyć przede wszystkim z tym, że na rynku spotkamy się z dużą konkurencją różnorodnych producentów i sprzedawców. W efekcie czego znalezienie naprawdę dobrego produktu może zająć nam sporo czasu.

45: Najlepsze sklepy internetowe pilnie poszukiwane!
Wśród internetowych sklepów budowlanych znaleźć można naprawdę niewiele porządnych firm, które zarówno oferują niskie ceny, jak i mogą dotrzeć do wielu klientów. Lecz na szczęście nie jest tak w każdym przypadku.

46: Market budowlany – sklep dla każdego
Dobry sklep budowlany to miejsce, w którym znaleźć można praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy, potrzebne do wykończenia mieszkania lub domu. Można tu znaleźć wiele ciekawych rzeczy, będących naprawdę niezbędnymi, jeśli chodzi o remonty, a także ozdoby, dekoracje, lub budowę.

47: Wielka Gala FAAC 2013
Firma FAAC na polskim rynku działa już ponad 10 lat. Ostatnio swoje sukcesy uczciła z pracownikami i kontrahentami podczas Wielkiej Gali. Wielka Gala FAAC producenta rozwiązań w automatyce, kontroli dostępu oraz systemach parkingowych odbyła się 11 stycznia w Hotelu Panorama w Mszczonowie.

48: Wiśniowski na Targach BAU 2013
Firma Wiśniowski, producent bram i systemów ogrodzeniowych podbija Monachium podczas Targów BAU 2013. Kilkaset tysięcy wystawców z całego świata zjechało się do Monachium na Targi BAU 2013.

49: Wiśniowski z nowym logotypem na Targach BAU 2013
Firma Wiśniowski już w połowie stycznia będzie gościć na Targach BAU 2013. To pierwsze targi w Monachium dla producenta bram garażowych i systemów ogrodzeniowych. Przedsiębiorcę będzie można zobaczyć w nowej odsłonie – ze zmienionym wizerunkiem.

50: Co świadczy, o jakości materiałów budowlanych?
Remontujemy najczęściej wiosną i jesienią i właśnie w tych porach roku jest najlepiej kupować wszelkie materiały remontowe i budowlane. Dlaczego?


Strona 5 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl