Artykuły w kategorii: Budowa

31: Cienka parkingowa linia - poradnik o malowaniu linii parkingowych
Obecnie w biznesie ważne jest, aby umieć się odpowiednio wyróżnić na tle konkurencji oraz dać się zapamiętać jako profesjonalista w każdym calu. Dotyczy to także utrzymania posesji wokół firmy, której bardzo ważnym elementem jest parking. Dlatego warto także zadbać o jego wygląd, tak by był wizytówką naszej firmy.

32: Poznaj rodzaje szlifierek
Szlifierki są często wręcz nieodzownym elementem warsztatowym i znajdują zastosowanie w naprawdę wielu miejscach. Z jakimi konkretnie rodzajami tych urządzeń mamy do czynienia na rynku? Wśród jakich możemy przebierać, czym każda z nich się charakteryzuje i która może być dla nas najlepsza?

33: Zalety stosowania glazury
Wszystkich, którzy zdecydowali się na wykorzystanie w swoich domach czy mieszkaniach glazury, nie trzeba chyba specjalnie przekonywać do tego, że sprawdza się ona znakomicie w naprawdę wielu okolicznościach. Są z pewnością jednak też tacy, którzy tego nie wiedzą, a zdecydowanie wiedzieć powinni.

34: Rodzaje żelbetu
Żelbet to niezłomna konstrukcja – tak w kilku słowach można opisać zalety tego rozwiązania budowalnego, który stosuje się nawet przy zaawansowanej budowie mostów.

35: Fundamentowe rozterki
Budowa domu to dla każdego nie lada wyzwanie. Co ciekawe zanim jakiekolwiek efekty naszej budowy będą widoczne wydamy masę pieniędzy. Nie mówiąc już o wykończeniu wnętrz oraz pełnym wyposażeniu.

36: Miękkie podłoże w naszych domach
Mimo tego, że panele podłogowe coraz częściej pojawiają się w naszych domach architekci wnętrz zaznaczają, że warto zastanowić się nad alternatywą, jaką są dywany wykładziny.

37: Termowizja, certyfikat energetyczny oraz audyt – Jakie przynoszą korzyści?
Termomodernizacja budynków oraz instalacji energetycznych w firmach jest dziś w modzie. Trudno się dziwić – za pomocą badań oraz certyfikatów energetycznych jesteśmy w stanie oszacować, jaka ilość ciepła ucieka z danego obiektu, a wraz z nim nasze pieniądze, wydawane na ogrzewanie lub chłodzenie pomieszczeń.

38: Remont starych posadzek czas zacząć
Każdy dom, czy mieszkanie czasem potrzebuje odświeżenia. Nie kiedy bywa tak, że remont jest podejmowany w jakiś gorącej sytuacji, czy pod wpływem chwili. Ale pamiętajmy, że nawet taki remont, może przynieść dość duże konsekwencje, nie tylko finansowe, ale także zabiera dużo czasu.

39: Jakie formy wizualizacji mamy dostępne?
Wzrok jest najbardziej znaczącym elementem organizmu każdego człowieka. To oczy przesyłają nam do mózgu sygnały, które klarują nasze opinie o różnych miejscach, stanach czy sytuacjach.

40: Typy napędów do bram
Automatyka do bram staje się coraz bardziej popularna. Firmy prześcigają się, przedstawiając co rusz nowe oferty. Jednak żeby dokonać odpowiedniego wyboru należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Ekspert z firmy Krakmetal podpowiada, na które.


Strona 4 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl