Artykuły w kategorii: Budowa

21: Co przesądza o popularności wizualizacji architektonicznych?
Agencje reklamowe odwołują się do coraz to nowych środków, za pomocą których można oddziaływać na klientów. Ich pracownicy nie stroją od klasycznych kampanii reklamowych w środkach masowego przekazu, odwołują się jednak również do rozwiązań mniej standardowych, ale wcale nie mniej skutecznych.

22: Beton - wszechstronne zastosowania
Specyfika betonu, jego parametry techniczne, jak również najpopularniejsze zastosowania są powszechnie znane, zwłaszcza wśród pracowników budowlanki. Są jednak na rynku także rozwiązania przypominające tradycyjny beton, które robią furorę w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz.

23: Budowa domów drewnianych
Dom to poważna inwestycja, wymagająca nie tylko sporo pieniędzy, ale także czasu na zaznajomienie się z dostępnymi technologiami, materiałami, koncepcjami i projektami. Wyboru dokonuje się na lata, dlatego musi być przemyślany.

24: Jak wybudować solidny dom?
Solidny do jest bardzo ważny, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że każdy chciałby wiedzieć w jaki sposób wybudować taki właśnie obiekt. Najlepiej jeśli zatrudni się fachową ekipę budowlaną, która będzie doskonale wiedziała w jaki sposób uporać się ze wszystkim i jak wykonać wszelkie prace budowlane.

25: Kto potrafi budować bezpieczne budowle?
Każdy pracownik budowy najpierw musi przejść obowiązkowe szkolenie BHP, które będzie dawało mu podstawę do tego, aby w ogóle móc się zjawiać na placu budowy.

26: Praca w budowlance na zmiany
Jeśli ktoś pracuje w budowlane, wie doskonale, że praca zmianowa jest czymś, co pozwoli jeszcze na to, aby pracować na zmiany. Niektórzy lubią taki rodzaj zawodu, inni bardzo chcą uciec od zmianowości, ale na pewno nie zawsze się da.

27: Jak się regenerować po pracy na budowie?
Praca na budowie jest ciężka, fizyczną harówką, dlatego wiele osób nie wytrzymuje i rezygnuje. Inni się przyzwyczajają i wytrzymują czasami te niemiłosierne przeciążenia swojego organizmu.

28: Czy warto budować domy w Polsce?
Na pewno branża budowlana co jakiś czas przeżywa kryzys, ale jest to tymczasowe i za jakiś czas na pewno się wszystko odmieni. Nie można powiedzieć, że zawsze interesy idą idealnie i że zawsze jest wielkie zapotrzebowanie na budowlańców, ale na pewno nie można się od razu poddawać i zwijać interesu, kiedy coś się dzieje źle.

29: Najlepszy czas na zmiany
Lato w rozkwicie, podobnie jak sezon budowlany. To najlepszy czas, by wprowadzić zmiany na swojej posesji, a przy tym pomyśleć o bezpieczeństwie własnym i naszych bliskich. Firma FAAC proponuje rozwiązania dla każdego – niezależnie od gabarytów bramy.

30: Jak zaciągnąć kredyt na budowę domu?
Jest to bardzo często spotykana rzecz, ponieważ niewiele osób jest stać na to, aby mogli za gotówkę wybudować sobie dom. Na pewno jest to ważna rzecz i trzeba się z tym zapoznać, bo kredyt na budowę domu jest bardzo duży i trzeba to przemyśleć dokładnie.


Strona 3 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl