Artykuły w kategorii: Budowa

11: Izolacja budynku - co i jak?
Założenie dobrej izolacji w budynku z pewnością nie jest zadaniem zbyt prostym i wiele osób może mieć z tym problem, jeśli podejdą do zadania samodzielnie.

12: Jak stworzyć ładną, solidną podłogę?
Dobra i solidna podłoga to podłoga, która wykonana jest z wysokiej jakości paneli podłogowych. W dzisiejszych czasach bowiem nie wykonuje się podłogi praktycznie z żadnego innego rodzaju materiału ani żadnego innego wyposażenia.

13: Schody na strych - jak wybrać?
Wybór dobrych schodów na strych tylko pozornie jest prostym zadaniem. Istnieje wiele rodzajów schodów i schodków, a nawet drabinek, które pozwalają domownikom dostać się do tego miejsca w domu.

14: Co o oknach wiedzieć warto?
Bardzo często niedocenianym elementem podczas budowy własnego domu są okna. Zazwyczaj całość naszej uwagi skupia się na projekcie domu i jego wyborze. Oczywiście poprawnie zaprojektowany dom i dobrze wykonany projekt powinien dokładnie określać jakie okna mają być zamontowane a także jakich materiałów używać.

15: jak wykończyć ściany?
Remont czy przeprowadzka do nowego mieszkania wiąże się z pewnymi obowiązkami i zadaniami. Jednym z nich jest bez wątpienia projekt oraz aranżacja wnętrz.

16: Co sprawia, że dom jest energooszczędny?
Coraz modniejsze we współczesnym budownictwie stają się domy pasywne a także budownictwo niskoenergetyczne. Wynika to z dwóch a może i nawet więcej istotnych czynników.

17: Co zamiast siatki ogrodzeniowej?
Siatki, które bardzo często wyznaczają granicę naszych działek, bardzo szybko ulegają zniszczeniu. Jednak ich łatwy sposób montażu oraz stosunkowo niewielkie koszty związane z ich zakupem sprawiają, że jest to jedno z chętniej wybieranych rodzajów ogrodzeń.

18: Ogrodzenie piaskownicy
Ogrodzenia, płoty, wszelkiego rodzaju zasieki i inne przegrody stanowią obiekt zainteresowania właścicieli nieruchomości. Należy pamiętać, że zabezpieczenie placów zabaw, piaskownic i innych miejsc stanowi jeden z istotniejszych obowiązków właścicieli posesji.

19: Nowoczesne rozwiązanie - ogrodzenia palisadowe
Dbałość o bezpieczeństwo to podstawa prowadzenia każdej działalności gospodarczej. Właściwie należy także chronić siedzibę firmy. W tym celu można korzystać z wielu profesjonalnych środków, w tym urządzeń takich jak alarmy czy żaluzje antywłamaniowe oraz usług firm ochroniarskich.

20: Zastosowanie ogrodzeń sportowych
Ogrodzenia mają na celu zabezpieczenie terenów, na których są rozgrywane zawody sportowe i inne ważne wydarzenia. Ogrodzenia sportowe są montowane z elementów, które łatwo jest przenosić i transportować, a także ustawiać i rozmontowywać.


Strona 2 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl