Artykuły w kategorii: Budowa

1: Rurki instalacyjne - zastosowania
Instalacje elektryczne wymagają od konstruktorów dużego doświadczenia, rzetelności i zaangażowania, a także zastosowania profesjonalnych elementów, zapewniających prawidłowe funkcjonowanie instalacji przez lata.

2: O czym należy pamiętać projektując supialnię
Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To tu spędzamy najwięcej czasu i odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Dlatego niezwykle ważne jest prawidłowe zaprojektowanie tego pomieszczenia. Stosując się do kilku sprawdzonych zasad, możemy stworzyć wnętrze, z którego nie będzie chciało się wychodzić.

3: Elewacje z kamienia
Kamień to szlachetny materiał, który można zastosować w budownictwie na wiele sposobów. Jednym z powszechnych zastosowań są elewacje budynków. Wybór materiałów jest spory, więc inwestorzy mają w czym wybierać.

4: Dom w trzy miesiące? Teraz to możliwe!
Szybka budowa domu? Czy to możliwe? Każdy marzy, aby własny dom zbudować w jak najkrótszym czasie, najlepiej w ciągu kilku tygodni do maksymalnie kilku miesięcy, ale czy to jest w ogóle możliwe? Czy istnieją takie domy, które można zbudować w trzy miesiące? Okazuje się, że tak!

5: Domy z bali – zalety i wady
Domy z bali to piękne naturalne i przyjazne dla człowieka i środowiska domy, które zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Są one budowane z naturalnych i odnawialnych materiałów budowlanych, które są łatwo dostępne w naszym kraju.

6: Jak dobrać ogrodzenie do domu?
Ogrodzenie domu to jeden z tych elementów projektu, który spełnia istotną funkcję, a nie zawsze jest traktowany z należytą dbałością. Jego fundamentalnym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom, zamknięcie posesji, dobitne zaznaczenie odrębności całej posesji.

7: Jak wybrać projekt domu jednorodzinnego?
Inwestorzy, którzy planują budowę domu jednorodzinnego, mogą zamówić indywidualny projekt domu lub wybrać najbardziej dopasowany do ich potrzeb spośród bogatej oferty projektów katalogowych.

8: Miejsce pracy musi być bezpieczne
Prawie w każdym zakładzie pracy mają obowiązek zostać utrzymane wszelakie czynności mające chronić pracowników. Nie tylko pracodawca musi zagwarantować warunki zgodne z normami BHP, ale również pracownicy muszą przestrzegać zasad panujących w określonym warsztacie.

9: Plusy korzystania z półautomatów spawalniczych
Słowo migomat jest potocznie używanym zamiennikiem dla profesjonalnej nazwy półautomatów spawalniczych. Urządzenia te wykorzystywane są do spawania stali oraz metali kolorowych metodą MIG/MAG. Przeważnie uważane są za sprzęty przydatniejsze niż zwykłe spawarki.

10: Piętrowe projekty domów tańsze od klasycznych
Jeżeli chcesz wybudować swój dom na pewno w pierwszej kolejności przygotujesz genialny projekt spełniający wszystkie twoje najbardziej nawet wybujałe potrzeby.


Strona 1 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  
© 2011 Artykulis.pl