Szablony malarskie dla dużych i małych

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Hania007

Czytano: 499 razy | Kategoria: Aranżacja wnętrz | Ilość słów: 290 | Data: Thu, 5 Jun 2014 | 0 komentarzy

Chcielibyście coś zmienić w waszych wnętrzach, ale nie wiecie, jak to zrobić lub na co się zdecydować? Podpowiadamy dziś jeden ze sposób na szybką metamorfozę każdego niemal pomieszczenia. Wystarczy farba i szablon malarski.

Szablony malarskie znajdziemy w każdym markecie budowlanym. Ich głównymi zaletami jest to, że są niedrogie oraz umożliwiają wielokrotne użycie. Inwestujemy więc raz, a wybranymi wzorami możemy udekorować wiele miejsc. Co więcej, mówiąc o dekoracyjnych wzorach myślimy głównie o ozdabianiu ścian. Tymczasem tych samych wzorników możemy użyć do dekoracji mebli – zwłaszcza tych starych, które chcemy odświeżyć lub nadać im zupełnie nowy wygląd.

Jeżeli wydaje nam się, że szablony wykorzystamy tylko do ozdoby pokojów dziecinnych, jesteśmy w dużym błędzie. Oczywiście, na rynku znajdziemy wzory, które przedstawiają zwierzęta, postacie z bajek, motyle, samochody, kwiaty, gwiazdy czy inne motywy dziecięce. Jest to jednak tylko część dostępnych wzorów. Pozostałe swoją stylistyką i często też tematyką odpowiadają gustowi dorosłych ludzi. Są więc uniwersalną ozdobą, którą zastosować możemy w sypialni, salonie czy holu.

Szablony malarskie możemy kupić w różnych rozmiarach. Od niewielkich, po te największe kilkudziesięciocentymetrowe. Wzory największe odmalowane na ścianach mogą posłużyć jako główna dekoracja pomieszczenia. Odpowiednio dobrane i umieszczone we właściwym miejscu stanowią integralną część aranżacji. Warto dodać, że w sklepach znajdziemy wzory, które możemy z powodzeniem powielać, dzięki czemu stworzymy jeden większy wzór.

Wśród szablonów dostępnych na rynku znajdziemy te z motywami roślinnymi, zwierzęcymi, abstrakcyjnymi, chińskie znaki, ornamenty czy litery, z których ułożymy dowolne napisy.  Ten uniwersalny i niedrogi sposób dekoracji wnętrz warto więc wziąć pod uwagę, gdy odczuwamy potrzebę zmian.

Więcej w tym temacie znajdziecie tutaj.Podpis

Hania007


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl