Fabbian

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: joko

Czytano: 679 razy | Kategoria: Aranżacja wnętrz | Ilość słów: 368 | Data: Fri, 10 Jan 2014 | 0 komentarzy

Miłośnicy nowoczesnych wnętrz doskonale wiedzą, jak istotnym szczegółem jest dobór odpowiednich dodatków. To właśnie dzięki nim budujemy nastrój we wnętrzu, a dla nas samych jest to uwieńczenie całego procesu niekiedy wielu żmudnych prac wykończeniowych.

Przysłowiową kropkę nad i postawimy wtedy, gdy progi naszego domu przekroczą lampy firmy Fabbian. Produkty tej firmy znajdują się na rynku już od 1961 roku. To, co wyróżnia oświetlenie tej marki spośród innych to połączenie tradycji z użyciem materiałów najwyższej jakości w połączeniu z nowoczesnością i funkcjonalnym zastosowaniem. Wszystko po to, aby lampy nie tylko ładnie się prezentowały, ale również należycie spełniały swoją rolę. Już wielu projektantów i architektów wnętrz zdążyło się przekonać, co do jakości lamp Fabbian i zgodnie twierdzą, że komponenty używane w procesie produkcji są wręcz niezawodne! Sztuką jest jak producent potrafił pogodzić precyzyjną budowę i montaż z efektem wizualnym, przy jednoczesnej dbałości o trwałość poszczególnych elementów.

Najbardziej rozpoznawalnymi lampami Fabbian są te, które wchodzą w skład kolekcji Beluga, Bijou, Diamond SW, czy Flow. Z kolei Roofer, Crio i Spirito di Venezia cieszą się największą popularnością ze względu na atrakcyjny wygląd i wysoką jakość wykonania. Nie odstępują im na krok te z kolekcji Lumini, Cubetto, Kone, Lazari, Toroideale, a także Enck, No More, Domina, Saturnina czy Dono. Pod marką Fabbian kryją się tacy projektanci jak Marc Sadler, Roberto Pamio, Tobia Scarpa, Karim Rashid, Francesco Luccheese, Prospero Rasulo, Paolo De Lucchi, Studio Futura, Gigi Rossi, a także wielu innych znanych i cenionych twórców mody i dobrego smaku.

Lampy Fabbian przeznaczone są zarówno do biur, jak i pomieszczeń domowych. Wyróżnić możemy lampy wiszące, podłogowe, biurkowe i sufitowe, a także kinkiety. Ze względu na wykonanie, funkcjonalność oraz estetykę oświetlenie tej marki jest znane na całym świecie i zyskało uznanie nawet u najbardziej wyrafinowanych poszukiwaczy dobrego stylu. W największej ilości lampy te są sprzedawane na terenie Europy i Azji. Nowoczesność i bagatela niezwykła wyjątkowość produktów z kolekcji firmy Fabbian została także doceniona przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych oraz Brazylii, gdzie z roku na rok zwiększa się ilość osób, które dokonują zakupu lamp właśnie tej marki.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl