Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

81: Dodatki dekoracyjne do mieszkania
Wybierając dekoracje do mieszkania warto zwracać uwagę na szereg aspektów: od jakości, przez wygląd na cenie kończąc. To jednak nie wszystko - każdy pojedynczy element aranżacji wnętrza powinien być przemyślany i dokładnie dopasowany do reszty.

82: Aranżacje nowoczesnych wnętrz
Przy nowoczesnych mieszkaniach warto stosować także nowoczesne aranżacje wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne w połączeniu z ciekawymi dekoracjami i wykończeniami dają niepospolite rezultaty.

83: Meble jako dekoracje w salonie? Czemu nie!
Wybierając dekoracje salonowe, większość osób skupia się na drobnych dodatkach czy na dekoracjach ściennych - obrazach, dyplomach czy zdjęciach rodzinnych.

84: Zakładanie wykładzin i dywanów w salonie
Założenie ładnej dekoracji podłogowej nie jest proste. Kwestia wystroju podłóg zaczyna się już na wyborze rodzaju podłogi (panele, płytki, glazura), a następnie dochodzi problem dodatkowego poprawienia wyglądu podłogi poprzez zastosowanie dywanu albo wykładziny.

85: Pokój studio a tradycyjni mieszkańcy
Spośród różnorodnych rodzajów pokoi mieszkalnych to pokój typu "studio" wyróżnia się zarówno wyglądem, jak i potencjalną funkcjonalnością. Wykorzystanie tego pokoju naturalnie zależy od samych mieszkańców, ale już na etapie aranżacji wnętrz warto zainteresować się odpowiednim jego przygotowaniem.

86: Dopasowanie dekoracji do mieszkańców
Przy dekorowaniu mieszkania wielu dekoratorów, zarówno amatorskich jak i profesjonalnych, zapomina o jednej bardzo ważnej rzeczy. Dekoracje owszem, bywają bardzo innowacyjne i dopasowane do najnowocześniejszych trendów.

87: Wysoka jakość materiałów i narzędzi to podstawa!
Tworząc dekoracje w mieszkaniu dobrze jest zastanowić się, czy chcemy stworzyć coś naprawdę porządnego, czy też pragniemy przyoszczędzić i zdecydujemy się w końcu na rozwiązania tanie ale niebyt wytrzymałe i estetyczne.

88: Gdzie szukać inspiracji?
Jednym z problemów początkujących dekoratorów wnętrz albo po prostu właścicieli domów i mieszkań, którzy zapragnęli zająć się aranżacją samodzielnie, jest kompletny brak oryginalnych pomysłów na wykończenie danego miejsca.

89: Jak wybrać wyposażenie do kuchni?
Szukając dobrego wyposażenia do kuchni, zawsze warto zastanowić się nad rodzajem tworzonej aranżacji. Obecnie w modzie są rozwiązania nowoczesne i innowacyjne z wyglądu.

90: Dekoracje podłogowe - dywany i wykładziny
O ile dekoracje ścienne i sufitowe są dość oczywiste, o tyle w przypadku podłóg większość ludzi nie widzi zbyt dużych możliwości. Nie znaczy to jednak, że możliwości tutaj nie ma.


Strona 9 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl