Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

71: Własnoręcznie przygotowane dekoracje
Bardzo wiele dekoracji do domu możemy przygotować samodzielnie. Wykonanie tych dekoracji zajmie nam niewiele czasu, koszt ich wykonania jest także niewielki.

72: Urządzanie funkcjonalnego salonu
Salon to serce domu. Jest pomieszczeniem, w którym na co dzień spotyka się cała rodzina, by zjeść wspólny posiłek lub spędzić razem wolny czas. Służy też przyjmowaniu gości, także przy wszelkiego typu imprezach rodzinnych i okolicznościowych.

73: Czujnik dymu - potrzeba czy zbędny gadżet?
Zbliża się nieuchronnie koniec lata. Przed nami jesień, a wraz z nią początek sezonu grzewczego. Wielu z nas poza standardowym ogrzewaniem będzie korzystać z dodatkowych urządzeń, takich jak na przykład farelki.

74: Różne kolory do pomieszczeń
Podczas remontu zazwyczaj pierwszą rzeczą o której myślimy jest zmiana koloru ścian. Zazwyczaj jest to spowodowane albo tym, że obecne ściany są już brudne i wymagają odnowienia albo najzwyczajniej w świecie znudził nam się już obecny kolor ścian. Co warto wiedzieć o kolorach przed przystąpieniem do procesu odnowienia ścian?

75: Oświetlenie godne uwagi
Z aranżacją wnętrza nie łączymy dziś tylko i wyłącznie mebli, tak naprawdę składa się na nią bardzo wiele różnych elementów. Weźmy np. podłogi, jeśli będą oryginalne, to mogą dodać określonego charakteru danemu pomieszczeniu.

76: Różne style aranżacji salonu
Projektowanie wnętrz dla jednych z nas okazuje się przyjemnością, dla innych jest natomiast żmudnym obowiązkiem. Jeśli chcemy, by dobrze mieszkało nam się w naszym nowym domu czy mieszkaniu musimy zadbać o to, żeby wszystko zostało jak najlepiej przemyślane.

77: Aranżacja wnętrz a kolory
Wielu z nas zakup nowego mieszkania czy budowę domu kojarzy przede wszystkim z mnóstwem pracy, wysiłku a także stratą ogromnej ilości pieniędzy.

78: Jak stworzyć nowoczesny salon?
Wykończenie i wyposażenie salonu nie jest zadaniem łatwym, gdyż wymaga rozważenia wielu estetycznych i praktycznych aspektów. Warto więc zastanowić się nad skorzystaniem z gotowego rozwiązania aranżacyjnego, na przykład z katalogu profesjonalnego dekoratora wnętrz.

79: Innowacyjne dekoracje w mieszkaniu
Innowacyjność w mieszkaniu to nie tylko nowoczesne technologie i nowe urządzenia, ułatwiające życie i poprawiające komfort codziennego funkcjonowania.

80: Dekoracje wnętrz - łazienka i kuchnia
Łazienka i kuchnia to bez wątpienia dwa ważne pomieszczenia w każdym mieszkaniu i domu. To właśnie w ich przypadku da się połączyć funkcjonalne innowacje z atrakcyjnym wyglądem i dekoracjami.


Strona 8 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl