Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

61: Aranżacja sypialni dla dziecka
Każdy rodzic planujący nowy dom chciałby w nim umieścić jak najwygodniejszą sypialnię dla swojego dziecka, niezależnie od jego wieku. Sypialnia dziecka powinna być zaciszna, bezpieczna i oferować dziecku tyle prywatności, ile będzie potrzebowało.

62: Kolory we wnętrzu
Dobierając odpowiednio kolor farby do pomalowania wnętrz możemy wpłynąć nie tylko na własne samopoczucie, ale także optycznie zmienić pomieszczenie.

63: Urządzenie zmysłowej sypialni
Jeżeli pragniemy, aby nasze życie erotyczne kwitło, musimy zadbać o odpowiednie urządzenie sypialni. Zacząć należy od odpowiedniego pokrycia ścian, podłóg i sufitu. Można pomalować ściany i sufit na granatowo i ozdobić je gdzieniegdzie srebrnymi czy złotymi gwiazdkami.

64: Dom z mnóstwem światła
Oświetlenie zarówno to naturalne, jak również stworzone sztucznie odgrywa ogromną rolę w budowaniu atmosfery domu i kształtowaniu nastroju jego mieszkańców.

65: Różne metody oszczędzania
Czy kiedy przychodzi do Ciebie rachunek, załamujesz ręce? Może właśnie pora to wreszcie zmienić? Są różne sposoby oszczędzania energii świetlnej, a tym samym ograniczania zużycia prądu. Im mniejsze zużycie, tym mniej my sami musimy przelewać na konto innych.

66: Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia
Kuchnia to pomieszczenie, w którym codziennie spędzamy co najmniej kilka chwil, a często kilka godzin. Gotujemy w niej, zmywamy, a nie raz też spożywamy tam posiłki czy rozmawiamy z bliskimi albo prasujemy ubrania.

67: Modne i niestandardowe
Większość architektów wnętrz zachęca do testowania, próbowania i pewnej zabawy z materiałami i rozwiązaniami w aranżacji. Niewielu klientów jest tak zupełnie otwartych na nowe pomysły, o których wcześniej nigdy nie słyszeli.

68: Miejsce na sport w naszym domu
Uprawianie sportu sprzyja naszemu zdrowiu. Pomaga uniknąć nadwagi, pobudza do pracy układ krążenia, poprawia sprawność, podnosi odporność, daje odprężenie zmęczonym mięśniom. Wiele osób nie potrafi się jednak zmobilizować, aby wyjść na basen czy siłownię, zaś bieganie czy jeżdżenie na rowerze w parku niezbyt je pociąga.

69: Jak optycznie powiększyć pomieszczenie
Małe pomieszczenia mogą sprawić duże problemy przy ich aranżacji. Są bowiem o wiele trudniejsze w urządzaniu od pomieszczeń pełnowymiarowych, w których na wszystko jest miejsce.

70: Inspiracje dla domu
Jak sprawnie przeprowadzić remont? Jakie meble kupić, by nie przepłacić, a jednocześnie cieszyć się nimi przez długi czas? Jak dbać o meble z drewna, a jak o te wykonane ze sklejki?


Strona 7 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl