Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

51: Urządzanie łazienki
Łazienka nie jest pomieszczeniem, które pełni najbardziej reprezentacyjną funkcję, nie oznacza to jednak, ze pomieszczenie to ma być niewygodne i nieestetyczne.

52: Bardzo nowoczesne farby
Na rynku dostępnych jest obecnie wiele bardzo nowoczesnych farb, które służą nie tylko do nadania ścianom koloru. Za pomocą tych nowych farb możemy osiągnąć także wiele interesujących efektów. Na rynku dostępne są między innymi farby matowe przeznaczone do wykonywania na nich aplikacji.

53: Nowoczesna technologia oświetleniowa LED
Jak to jest z oświetleniem LED? Czy rzeczywiście spełnia ono wszystkie oczekiwania ze strony konsumentów, czy też więcej niż jedna osoba jest tym po prostu zawiedziona?

54: Salon ze strefami
Każde wnętrze możemy podzielić na znacznie mniejsze części wydzielając w nim kącik do pracy, miejsce do jedzenia lub garderobę. Duży salon możemy podzielić na strefy o różnym przeznaczeniu wykorzystując do tego celu niski, asymetryczny regał. Taki regał możemy ustawić tyłem do stojącej w salonie kanapy.

55: Edukacja o oświetleniu LED
Większość ludzi nie ma pojęcia, jakie jest oświetlenie LED – jakie są jego cechy charakterystyczne, co zrobić, by rozpoznać dobry produkt, a nie jego podróbkę pochodzącą z Azji.

56: Projekt idealnej łazienki
Łazienka to pomieszczenie niezbędne w każdym domu. Jej funkcja jest znacząca, powinna więc zostać zaprojektowana oraz wykonana w sposób niemal idealny. Dzięki temu będzie mogła jak najlepiej spełniać swoje funkcje.

57: Kamień popularnym materiałem wykończeniowym
Coraz większą popularnością jako materiał wykończeniowy cieszy się kamień. Do popularności kamienia jako materiału wykończeniowego przyczyniły się jego walory dekoracyjne oraz dość zachęcające ceny.

58: Kanapa w mieszkaniu
Niezbędnym meblem w każdym salonie jest oczywiście kanapa. Możliwości ustawienia kanapy w salonie jest bardzo wiele. Kanapę możemy ustawić na środku salonu, ale możemy ustawić ją także przy pełnej ścianie, na której nie ma okna.

59: Jakie kupić meble do domu?
Kiedy urządzamy mieszkanie lub dom, zależy nam nie tylko na wygodzie, ale również na estetyce. Dlatego też starannie wybieramy meble, tak aby spełniały wszystkie nasze wymogi.

60: Jak urządzić pokój nastolatki
Każda młoda osoba potrzebuje ciszy i spokoju do nauki, jak również poszanowania swojej intymności. Dlatego też warto zadbać o to, aby nastoletnie dzieci miały własne pokoje. W razie konieczności lepiej podzielić duży pokój na dwa małe, aniżeli kazać dwójce nastolatków dzielić przestrzeń.


Strona 6 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl