Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

41: Rozjaśnienie na jesień
Ponury, jesienny dzień jest świetnym sposobem na uzyskanie nowego stopnia w depresyjności. Jak do tego nie dopuścić? Należy sprawić, by wnętrze naszych domów chroniło nas przed podobnymi rzeczami.

42: Urządzenie pokoju do pracy
Współcześnie przedstawiciele wielu zawodów pracują w domu. Są to głównie artyści, pisarze, malarze, muzycy. Wśród pracowników zdalnych znajdują się ponadto architekci, ekonomiści, księgowi. Praca w domu ma wiele zalet.

43: O francuskim stylu
Kiedy już oswoimy się z myślą, że mamy nowy dom i że to tylko od nas zależy urządzenie go lub gdy postanowimy zmienić coś w naszym mieszkaniu, tak, by jego wystrój stał się o wiele mniej standardowy, powinniśmy zastanowić się nad wyborem konkretnego stylu.

44: Zagospodarowanie pomieszczeń na strychu
Na ogół strych stanowi niezbyt zadbaną część domu, w której składuje się ubrania zimowe latem, a letnie zimą, a także sprzęt sportowy, narzędzia, ozdoby choinkowe i inne rzeczy, które w danym momencie nie są nam potrzebne, ale w przyszłości na pewno się przydadzą.

45: Gdzie umieścić szafy w domu
Szafy nie są może najbardziej efektownym elementem urządzenia domu, ale tym bardziej trzeba się postarać, by były właściwie dobrane i zainstalowane. Właściwe umieszczenie szaf w pomieszczeniach mieszkalnych należy rozpocząć od dobrego rozplanowania.

46: Optyczne powiększanie łazienki
Łazienki z reguły są bardzo małymi pomieszczeniami, w których musimy zmieścić takie elementy jak toaleta, umywalka, szafka oraz prysznic lub wanna. Problem małych łazienek jest szczególnie powszechny w blokach, gdzie pomieszczenia te sprawiają wrażenie klaustrofobiczne.

47: Wygodny pokoik dla niemowlaka
Kiedy w domu pojawia się dziecko, musimy być na nie przygotowani nie tylko psychicznie, ale również finansowo i mieszkaniowo. Dziecko pochłania bowiem mnóstwo energii i pieniędzy, a także potrzebuje odpowiednich warunków.

48: Styl skandynawski w aranżacji wnętrz
Urządzanie wnętrz jest zadaniem kreatywnym i ambitnym, jednak efekt końcowy dobrze zaaranżowanego pomieszczenia potrafi dać sporo satysfakcji. Zaczynając dekorację wnętrza, należy w pierwszej kolejności zastanowić się nad stylem, jaki ma organizować całe pomieszczenie.

49: Aranżacja przytulnej kuchni
Kuchnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Przygotowuje się w niej posiłki, a często także je konsumuje całą rodziną, dzięki czemu o określonych porach dnia staje się ona sercem domu.

50: Pokój dla ucznia
Wrzesień jest miesiącem, kiedy wielu rodziców urządza pokój dla ucznia. Taki pokój powinien się zdecydowanie różnić od pokoju przedszkolaka. Podstawowym meblem staje się biurko, ale biurko nie byle jakie, tylko odpowiednio dobrane i dostosowane do naszego dziecka.


Strona 5 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl