Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

31: Okno na świat
Urządzając swoje pierwsze mieszkanie zwracamy uwagę przede wszystkim na meble- ich funkcjonalność, estetyczne wykonanie, solidne materiały, z których zostały zrobione i oczywiście cenę. Meble powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale być pojemne i ułatwiać utrzymanie porządku.

32: Gdzie szukać pomysłów DIY
Po wielu latach znów do naszego kraju wraca moda na ręcznie wykonane ozdoby, dodatki, akcesoria czy nawet meble. DIY (Do it Yourself) czyli stare i dobrze znane "zrób to sam", tylko w trochę nowej odsłonie. Jeśli lubisz majsterkować i robić różne rzeczy ręcznie - temat ten jest czymś co może cię zainteresować.

33: Jak wytapetować pokój dla dziecka?
Jest to na pewno ważna sprawa dla każdego rodzica i należy się nad nią poważnie zastanowić. Wybór tapet na rynku jest ogromny, dlatego należy wcześniej zapoznać się ze wszystkimi szczegółami ofert.

34: Urządzanie pokoju dla dziecka
Urządzanie pokoju dla dziecka, szczególnie jeśli jest to małe dziecko, to ogromne wyzwanie. Dlatego też przystępując do tego zadania warto jest zapoznać się z kilkoma poradami, które pozwolą nam na poradzenie sobie z nim w jak najlepszy sposób.

35: Różne pomysły na udaną aranżację
Zastanawiając się co moglibyśmy zmienić w swoim domu oprócz koloru ścian, warto zwrócić uwagę na meble, które są najbardziej charakterystyczną i zapamiętywaną częścią naszego domu. Figlarne wzory i wyraźne kontrasty z nijakiego domu potrafią uczynić małą własną krainę.

36: Wybieranie oświetlenia do wnętrza
Dobór oświetlenia w domu zależy od charakteru wnętrza, dla jakiego oświetlenie jest przeznaczone. Powinno ono być dostosowane indywidualnie do pomieszczenia, mając na uwadze różne aspekty.

37: Zalety i wady gotowych projektów aranżacji
Nie mając pomysłu na urządzenie swojego domu zaczynamy zastanawiać się nad skorzystaniem z fachowej porady specjalisty. Jednak nie zawsze czas pozwala nam na długotrwałe konsultacje, dlatego w internetowych wyszukiwarkach poszukujemy gotowych propozycji.

38: Oranżeria – nowe pomysły dla nowoczesnego domu
Szybki oraz łatwy dostęp do materiałów budowlanych jest jedną z ważniejszych konsekwencji szybkiego rozwoju tej branży. Trendy z zachodu docierają do Europy bardzo szybko i dotyczą różnych dziedzin życia.

39: Kominek w domu
Coraz więcej osób decyduje się na budowę kominka. Wkład kominkowy oraz jego obudowę należy zawsze dobierać do wystroju wnętrza, wtedy kominek będzie nie tylko źródłem ciepła, ale także ozdobą tego wnętrza.

40: Mieszkanie o małym metrażu
Większość z nas mieszka niestety w mieszkaniach o niewielkim metrażu. W takim mieszkaniu należy szczególnie dbać o porządek, gdyż w takim mieszkaniu bardzo łatwo o wprowadzenie chaosu i bałaganu. W utrzymaniu porządku w przedpokoju na pewno pomoże nam wieszak na czapki i torebki.


Strona 4 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl