Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

371: Oświetelnie domu
Oświetlenie domu jest równie istotne co jego umeblowanie i wystrój. Światło spełnia nie tylko funkcje praktyczne, ale także estetyczne, bo jego rodzaj i natężenie bardzo mocno wpływają na ogólny charakter wnętrza.

372: Ozdoby z butelek
Recykling jest teraz bardzo modny, dlaczego więc nie wykorzystać tego trendu na swój sposób? Specjalna gratka dla estetów, którzy pretendują do tytułu człowieka ekologicznego – wykorzystywanie różnego rodzaju butelek do robienia ozdób.

373: Wybieramy meble do kuchni
Za czasów naszych babć i matek problem wyboru jakichkolwiek produktów nie istniał. W sklepach dostępne były konkretne, jedne modele, w dodatku w ilości jak na lekarstwo. Jednym słowem brało się to, co było. Dziś nie jest już to takie proste – możemy wziąć to, co nam się tylko podoba.

374: Urządzamy małą i funkcjonalną kuchnię
Młodzi ludzie zniechęceni wysokimi cenami mieszkań, zmuszeni są do zakupu czterech kątów o niewielkim metrażu. Nie ma co jednak załamywać rąk – małe także może być piękne, wygodne i funkcjonalne. Wymaga jednak mądrego rozplanowania i przemyślenia każdego z elementów.

375: Wybieramy pościel do sypialni
Aranżacja sypialni nie jest aż taka łatwa – w dość szybki sposób można to pomieszczenie, które powinno się kojarzyć z pełnym snem i odpoczynkiem, zepsuć. Wystarczy źle dobrany materac, zbyt dużo mebli, czy pstrokata narzuta na łóżko. Wpis będzie właśnie o elementach „łóżkowych”.

376: Wybieramy pościel dla dziecka
Aranżacja pokoju dziecka tylko z pozoru jest łatwa. Tym gorzej, że często wykonujemy ją „pod nas”, a nie pod nasze kilkuletnie pociechy, które potem demonstrują nam swoje niezadowolenie, czasem nieświadomie, budząc się w nocy, czy gramoląc na łóżku w naszej sypialni. Jak to rozwiązać?

377: Zima przyszła – wybieramy koc
Zimowe wieczory nareszcie nastały. Dla wielu to czas, kiedy można wyjść na spacer i wdychać mroźne powietrze, dla innych okres, który trzeba przeczekać – najważniejsze, żeby było ciepło i przytulnie. Tych drugich określa się mianem „zmarzluchów”. To oni też najczęściej zaopatrują się w ciepłe koce.

378: Aranżacja przestrzeni okiennej - rolety czy żaluzje?
Rolety i żaluzje są nie tylko niebywale praktycznym rozwiązaniem. Odpowiednio dobrane staną się ozdobą i dopełnieniem wnętrza, a na tym właśnie polegać ma sztuka aranżacji. Ma być dekoracyjnie i funkcjonalnie.

379: Jak powinna być urządzona kuchnia?
Kupując mieszkanie stajemy przed dylematem jego urządzenia. O ile takie pomieszczenia, jak sypialnia, czy salon mogą poczekać, o tyle łazienka i kuchnia wymagają natychmiastowego przeobrażenia – trzeba przecież gdzieś brać prysznic, trzeba przecież mieć gdzie gotować i jeść.


Strona 38 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl