Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

361: Jak ożywić smutne wnętrze?
Zmiany raz na jakiś czas są dobre, zwłaszcza, jeśli mowa o zmianie aranżacji wnętrza. Jak odmienić ponury, nudny salon? Jak sprawić, aby znajomi chórem oznajmili, że znaleźli się w innej, niż ostatnio kuchni? Co zrobić, aby aż się chciało zasypiać w „nowej” sypialni?

362: Orientalna sypialnia
Jak uzyskać uzyskać w sypialni klimat ciszy i spokoju? Bardzo duże znaczenie ma tu odpowiednia kolorystyka. Proponujemy sposób na orientalną aranżację salony sypialnianego, w którym dominować będą odcienie beżów, szarości wraz z bielą i srebrzystym połyskiem.

363: Jak powinno być w idealnej sypialni?
Sypialnia to pomieszczenie, nad którego wykończeniem najczęściej nie zastanawiamy się zbyt długo, jako że przecież mało z niego korzystamy i nie zapraszamy do niego gości.

364: Jaki kupić czajnik elektryczny?
Czajniki elektryczne sukcesywnie wypierają standardowe czajniki gazowe. Są obecne już praktycznie w każdym polskim domu, ze względu na bardzo niską cenę podstawowych modeli.

365: Aranżacja wnętrza w stylu hi-tech
Hi-tech to kierunek w architekturze, zwany także hight-tech, wchodzący w skład postmodernizmu, który koncentruje się na wykorzystaniu nowych technologii. Nowe technologie to nie tylko środek to tworzenia konstrukcji, ale także sposób na urządzanie i wyposażanie wnętrz.

366: Aranżacja kuchni połączonej z salonem
Katalogowe projekty domów zawierają nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, które zyskują na popularności wśród inwestorów. Coraz częściej projektanci stawiają na otwarte, przenikające się przestrzenie, które nie tylko wizualnie powiększają wnętrze, pozwalają na kreatywną aranżację, ale także sprzyjają integracji domowników.

367: Szybka zmiana wystroju wnętrz
Nawet najlepiej urządzone wnętrze po jakimś czasie zaczyna być dla domowników nieciekawe. Wiadomo, wszystko może się „opatrzyć”, dlatego od czasu trzeba odświeżyć wnętrze – i wcale nie chodzi tu o sprzątanie...

368: Urządzamy gabinet w domu
Wielu ludzi marzy o przestronnym gabinecie, w którym można by w spokoju popracować, ale również spędzić miło czas, na przykład czytając książkę. Piętrzące się regały z książkami, wygodny, skórzany fotel i masywne biurko – takie zestawienie wydaje się być realizacją tych marzeń.

369: Twoja kuchnia, twój styl
Aranżacja kuchni przeważnie należy do kobiecych atrybutów. Tradycyjnie to właśnie kobieta jest opiekunką ogniska domowego, i przygotowuje posiłki, dlatego do niej należy świat kulinariów.

370: Aranżacja małej sypialni
Sypialnia – musi być estetyczna i jednocześnie wygodna i praktyczna. Niewiele osób może cieszyć się obszerną sypialnią – nawet w domkach jednorodzinnych właścicielom szkoda „zabierać” dużo miejsca na miejsce do spania, więc wybierają raczej duży salon lub kuchnię.


Strona 37 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl