Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

351: Aranżacja pokoju dziecięcego
Aranżacja pokoju dziecięcego jest wyzwaniem, ale może okazać się także wspaniałą zabawą. Jeśli tylko odpowiednio przygotujemy się do tego zadania, to nie stanie się ono przymusem czy nawet koszmarem a frajdą.

352: Kuchnia połączona z salonem
Kuchnia otwarta na salon staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem architektonicznym. Niektórzy decydują się na nią świadomie, inni nie mają innego wyboru, bo kupują mieszkanie lub dom z takim układem. Jakie są korzyści a jakie niedogodności?

353: Bezpieczna i wygodna łazienka
Łazienki przestają pełnić jedynie funkcję ograniczającą się do utrzymywania higieny ciała. Jeśli tylko ktoś może pozwolić sobie na dużą łazienkę, powinien urządzić ją w taki sposób, aby przypominała salon kąpielowy, który będzie jednocześnie wygodny i bezpieczny.

354: Mieszkanie dla singla
Coraz więcej osób, które decydują się na życie w pojedynkę. Często single to osoby, które są bardzo samodzielne, stawiające na swój rozwój, karierę zawodową, i potrzebujące spokoju, jaki niesie ze sobą domowy azyl.

355: Akcesoria łazienkowe
W zasadzie każdy pragnie posiadać dobrze wyposażony dom, w którym wszystkie pomieszczenia będą sprawiały pozytywne wrażenie na odwiedzających nas gościach. W każdym domu znajdują się pomieszczenia, do których niezbyt często wpuszcza się osoby wizytujące.

356: Każdy z nas lubi inną pościel
Każdy z nas chce, by jego dom był przytulny i komfortowy, aby jednak tak było trzeba zadbać o odpowiednie dodatki, dzięki którym będzie to możliwe.

357: Rolety plisowane
Rolety to bardzo modne elementy dekoracji okien pełniące jednocześnie funkcje przeciwsłoneczne, które są nie do przecenienia, szczególnie teraz kiedy nadchodzi słoneczne lato.

358: Wiosna w pełni – dogrzewamy łazienkę!
Sezon grzewczy oficjalnie zakończył się w połowie kwietnia, w wielu mieszkaniach można więc spotkać się z zimnymi grzejnikami. Nie zawsze jednak temperatura o tej porze jest na tyle wysoka, aby wyłączone ogrzewanie nie doskwierało domownikom.

359: Kuchnia – niezbędne elementy wyposażenia
Kuchnia stanowi dla wielu miejsce, w którym nie tylko przygotowuje i spożywa się posiłki, ale również prowadzi długie rozmowy. Co powinno znaleźć się w każdej kuchni, aby gotowanie i przebywanie w niej było jak najbardziej przyjemne? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

360: Urządzamy małą łazienkę
Domeną nowobudowanych mieszkań jest jak najlepsze wykorzystanie każdego metra. Mieszkania kompaktowe cieszą się przez to dużą popularnością. Jednak powierzchnia do 50 metrów ogranicza pole do popisu, zwłaszcza, jeśli mowa o takich pomieszczeniach, jak kuchnia czy tytułowa łazienka.


Strona 36 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl