Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

331: Aranżacja kuchni w stylu rustykalnym
Moda ma to do siebie, że nigdy nie idzie w jednym kierunku. Dlatego obok nowoczesnych wnętrz w stylu hi-tech, na topie są również aranżacje, które inspirację czerpią z przeszłości i próbują naśladować styl, jaki królował w kuchniach naszych babek.

332: Urządzamy mieszkanie dla singla
Bycie singlem to już nie to co w przeszłości bycie starym kawalerem lub starą panną. Dziś, bycie singlem oznacza przede wszystkim niezależność, czyli między innymi, samodzielne mieszkanie.

333: Drewno w łazience
Drewno nie jest materiałem zarezerwowanym tylko do wykończenia salonu czy przedpokoju.

334: A morze wspominaj w łazience
Jesteś wielbicielem bezkresnych oceanów i mórz i podczas długich, zimowych wieczorów po prostu tęsknisz za błękitem i szumem fal? Rozwiązaniem może być wprowadzenie morskich elementów do łazienki.

335: Łazienka w rozmiarze XS
Wielu ludziom marzy się duża, przestronna łazienka, z dużą ilością miejsca na organizację wszystkich niezbędnych w łazience sprzętów. Niestety, większość łazienek w blokach mieszkalnych dalece odbiegają od zachcianek polskich mieszkańców.

336: Drewno w łazience
Łazienka to często wizytówka gospodarza domu, dlatego powinna wyróżniać się elegancją oraz robić odpowiednie wrażenie. Warto także zastosować do jej urządzenia materiały, które używa się w takich pomieszczeniach bardzo rzadko, np. drewno.

337: Rośliny w Twojej łazience
Łazienka to pomieszczenie w mieszkaniu o dość specyficznym „mikroklimacie”. Ze względu na wykonywane tam czynności panuje tam zazwyczaj duża wilgotność oraz wyższa niż w reszcie domu temperatura.

338: Bidet? Bidetta? A może coś innego?
Jak wiadomo, w życiu codziennym bardzo ważne jest zachowanie higieny osobistej. Codzienny prysznic oraz używanie niezbędnych kosmetyków sprawia, że czujemy się lepiej w naszym środowisku i społeczeństwie.

339: Męska łazienka
Do tego, że kobiety i mężczyźni się różnią nie trzeba nikogo przekonywać. Obie te grupy podzielają inne poglądy na wiele tematów. Jednym z nich jest podejście do aranżacji przestrzeni w mieszkaniu. Przede wszystkim w łazience.

340: Łazienka dla dziecka
Posiadanie dzieci to nie lada wyzwanie. Należy zdać sobie sprawę z tego, że co dla dorosłych jest oczywiste, dla dzieci nie i często trzeba je namawiać do zwykłych czynności takich jak codzienna kąpiel. Wiele dzieci przechodzi okres buntu wobec codziennej toalety.


Strona 34 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl