Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

321: Jak wybrać idealnego architekta wnętrz?
Aranżacja wnętrza własnego mieszkania wcale nie jest taka łatwa, jak mogłoby się wydawać. To bardzo czasochłonne zajęcie, do którego potrzeba odpowiedniej wiedzy, zdolności oraz właściwych umiejętności. Osoba, która posiada wymienione wcześniej cechy pomocne w zaprojektowaniu przestrzeni wewnątrz domu, to architekt wnętrz.

322: To nie jest zwykła łazienka, to salon kąpielowy
Jeżeli jesteśmy szczęściarzami i mamy do dyspozycji bardzo dużą przestrzeń, którą planujemy zaaranżować jako łazienkę, powinniśmy zastanowić się nad tym, jak najpełniej wykorzystać taką możliwość.

323: Umywalki szklane - synonim luksusu ?
Najnowszym trendem w projektowaniu łazienek są umywalki szklane. Jest to artykuł dla ludzi zamożnych i montowany w luksusowych apartamentach. Umywalki szklane cieszą się tak dużym powodzeniem, że firmy nie nadążają z produkcja za popytem. Tym bardziej że w Polsce istnieje tylko kilka firm mających w swojej ofercie tak luksusowy towar.

324: Czy posiadasz estetyczne gniazdo telefoniczno – komputerowe?
Jeśli wdarł się chaos przy Twoim komputerze i telefonie to poradzimy jak w estetyczny sposób możemy połączyć kablami nasz komputer i telefon w jedno nowoczesne gniazdo komputerowe?

325: Pomysł na efektowną aranżację łazienki
Zastanawiasz się, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń swojej łazienki, aby zyskała ona niebanalny charakter? Co zrobić, aby wykończenia zyskały miano dzieła sztuki?

326: Postaw na kolor w kuchni
Odnośnie kolorystyki, w kuchni nie ma żadnych ograniczeń. Należy jednak wiedzieć, w jaki sposób kolory ze sobą łączyć, jak wpływają one na ogólny wygląd pomieszczenia i jak dopasować je do materiałów, z których wykonane są elementy wyposażenia wnętrza.

327: Wybierzesz płytę indukcyjną czy gazową?
Aby wybrać odpowiednią płytę dla naszej kuchni i naszych potrzeb, należy poznać cechy zarówno płyty indukcyjnej, jak i gazowej. Ze szczególnym uwzględnieniem różnic.

328: Nowoczesna kuchnia
Kuchnia nie musi przypominać skansenu lub chatki baby jagi. Wiele młodych osób czuje się lepiej w nowoczesnych wnętrzach, które pasują do wystroju domu, który jest utrzymany w stylu hi-tech.

329: Pokaż mi swoje łóżko, a powiem ci kim jesteś
Łóżko to najlepszy psycholog człowieka i najwierniejszy towarzysz naszych najintymniejszych chwil. To na łóżku się rodzimy, wypoczywamy, zbliżamy i odchodzimy.

330: Ekologiczny dom
W panującą obecnie modę na styl eko doskonale wpasowują się żaluzje drewniane. Do ich wykonania stosuje się różnego rodzaju drewna: baswood, abchi czy bambusa. Można je montować na zewnątrz okna do ściany lub sufitu, albo bezpośrednio do okna. Niektóre z tego typu żaluzje mają również zabezpieczenie przeciwwietrzne.


Strona 33 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl